Відділ культури і туризму Березанської міської ради

20 листопада у міському будинку культури з метою віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору відбулися урочистості з нагоди Дня Гідності Свободи! На заході були присутні: керуюча справами міської ради Слухай Н.М., секретар ради Москаленко Л.А., заступник міського голови Хруль Р.Ф., депутат обласної ради Павленко О.І., настоятель Свято-Софроніївської парафії о. Олександр Клименко, громада міста.

14 жовтня - День захисника України
13 жовтня 2015 року з нагоди Дня захисника України у Березанському міському будинку культури відбулися загальноміські урочисті заходи з покладанням квітів до місць поховань загиблих учасників бойових дій та учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях Олега Братка та Олександра Бобка.
Березанський воєнний комісар Крот О.М. відзначив кращих військовослужбовців, учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, матерів та вдів загиблих воїнів, волонтерів.

До 172-ї річниці поезії «Розрита могила»
Цими днями з нагоди 172-ї річниці написання поезії Тараса Шевченка “Розрита могила” кілька десятків людей шевченківського духу побували на місці, де колись була ота давня могила-курган, розкопки котрої стали для поета поштовхом до написання видатного твору. Уже в наші часи представники козацтва з усієї України насипали високий курган на місці залишків розритої чужинцями могили.
“Розрита могила” — вірш патріотичний за змістом і революційний за духом. Він вартий десятків і багатьох сотень творів менш талановитих авторів, які теж писали про тяжке життя нашого народу під окупаційним московським гнітом.
Крім місцевих мешканців у святкових заходах узяли участь гості з Києва. Столичних патріотів гідно представили активісти декількох громадських організацій: Спілки офіцерів України, Національної спілки письменників України, Товариства воєнних істориків, Всеукраїнського об’єднання ветеранів, Київського міського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, ВУТ “Просвіта” ім. Тараса Шевченка, Чорних запорожців, деяких інших. Із нами були також вихованці київського військового ліцею ім. Івана Богуна.
Приємно, що дедалі більше людей — зокрема осіб, наділених владою, — разом із нами беруть участь у заходах із нагоди написання поезії, яка започаткувала новий період у творчості Шевченка і разюче вплинула на свідомість і мислення багатьох його сучасників. Перед присутніми виступили священик о. Олександр, громадський активіст Андрій Шевель, заступник Березанського міського голови Наталія Іващенко, голова Баришівської РДА Микола Стельмах, учні березанських шкіл, які натхненно, високохудожньо читали “Розриту могилу” та інші Шевченкові поезії. Усіх порадував своїм натхненним співом місцевий аматорський народний хор ветеранів “Вересень життя” під орудою Василя Камінського. На дуже високому мистецькому рівні він виконав “Реве та стогне Дніпр широкий..” і кілька народних пісень. Березанські поети Анатолій Семенець і Валентина Кириченко прочитали свої патріотичні вірші.

9 жовтня 2015 року у міському будинку культури хор ветеранів "Вересень життя" відзначив свій 30-річний ювілей. Вітання приймали не тільки учасники хору, а й усі керівники: Шерета Марія Іванівна, Яременко Наталя Григорівна, Камінський Василь Васильович. Приєднуємось і ми до привітань!

26 вересня 2015 року Березань відсвяткувала свою 399-ту річницю!!! Святкування розпочалося на с/к "Дружба" та продовжилося біля озера "Центрального".З Днем міста вітали: міський голова А. Дунаєнко, голова Бишівської райдержадміністрації М. Стельмах, селищні голови с. Недра, с. Лехнівка, с. Садове, с. Ярешки, депутат обласної ради О. Павленко. Колективи художньої самодіяльності с. Недра та с. Лехнівка привітали містян своїми різнобарвними виступами. Зі святом, березанці!

29 серпня 2015 року відділ культури і туризму Березанської міської ради організував святкування Дня села Круполя. Протягом трьох годин на імпровізованій сцені артисти худодньої самодіяльності міста Березань розважали та радували жителів села своїми виступами.

У Березанському міському будинку культури 21 серпня 2015 року відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України
Відділ культури і туризму Березанської міської радискачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій