«Щедрий вечір» в Березані від лідерів учнівського самоврядування

Здавна відомо, що новорічно-різдвяні свята, кутя, «багатий вечір» найвеселіша пора серед зимового циклу свят.

13.01.2017 Березанський клуб учнівського самоврядування «Лідер» , що діє в ЦДЮТ «Надія», віншував березанців справжнім вертеп- шоу із щедрівками, історичними героями, танцями, яскравими гуляннями та костюмами.. В заході взяли участь 13 учасників учнівського самоврядування.

Діти чудово відтворили образи кози, циганок, янгола, українців у традиційних костюмах. Окрасою дійства, звісно ж, стала яскрава зірка що й «вела» містом щедрівників.

Свою ходу вертеп розпочав з міської ради, привітавши міського голову Тимченка В.Г. та представників всіх відділів. Лідери із захопленням обійшли майже всі установи та організації. Жителі міста надзвичайно радісно й щиро вітали дітей, частували солодощами та фруктами. Завершився захід солодким частуванням артистів - лідерів солодощами та гарячими напоями.

Певні, що всі учасники щедрівок із задоволенням поринули в історію дійства, отримали задоволення від народної форми спілкування , простоти святкових зимових гулянь та дружнього спілкування.«Щедрий вечір» в Березані від лідерів учнівського самоврядування
«Щедрий вечір» в Березані від лідерів учнівського самоврядування

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій