Інвестиційний паспорт

Інвестиційний паспорт міста Березань


 

Місто Березань - місто обласного підпорядкування згідно постанови Верховної Ради України від 30.06.1994 № 72/94, яке входить до складу Київської області, з кількістю населення 16,647 тис осіб за станом на 01.10.16.

Кордони міста Березань межують з населеними пунктами Баришівського району.

Площа території міста становить 3292 тис. га, що складає 0,12 % від території Київської області, у тому числі:

сільськогосподарські угіддя

1,961 тис. га.

із них: рілля

1,384 тис. га.

ліси й інші лісовкриті площі

0,252 тис. га.

забудовані землі

0,883 тис. га.

землі водного фонду

0,102 тис. га.

інші землі

0,94 тис. га.

 

 

 

 

 

 

 

 

На території міста зосереджені природні ресурси: глини, придатні для виробництва цегли; піски дрібнозернисті; на берегах річок Недра та Трубіж є поклади торфу; мінеральна столова вода (відповідник води Єсентуки-4).

За станом на 01.10.16 надання загальної середньої освіти забезпечують 3 загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів та навчально-виховний комплекс з денною формою навчання, де здобувають освіту 1710 особи. На території міста діє один вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, де здобувають дистанційне навчання 364 студентів та однин професійно-технічний навчальний заклад, де здобувають освіту 284 осіб.

За станом на 01.10.16 дошкільну освіту надають 5 постійних закладів, чисельність дітей налічує 604. Кількість дитячих позашкільних установ дві та чотири шкільні бібліотеки.

На базі ЗОШ № 4 діє центр позашкільної роботи «Надія», де в гуртках з волейболу, ушу, велосипедного туризму, художньої гімнастики займається 88 дітей.

В місті нараховується матеріально-технічна база: 1 стадіон з трибунами, 5 спортивних залів, 16 спортивних майданчиків, 5 футбольних полів, 4 приміщення для фізкультурно-оздоровчих занять, 4 майданчики з тренажерним обладнанням,1 стрілецький тир.

В місті збережено основну мережу закладів культури: міський будинок культури, централізована бібліотечна система, школа мистецтв, краєзнавчий музей.

За 9 місяців 2016 року музей прийняв близько 1,7 тис. відвідувачів.

Березанський міський будинок культури є головним осередком розвитку аматорського мистецтва та народної творчості міста, де працює майже 10художніх колективів та любительських об’єднань.

Березанська міська лікарня надає медичну допомогу населенню міста та територіально прилеглих сіл Баришівського району. Стаціонарне лікування розгорнуте на 90 ліжках. За 9 місяців 2016 року загальна кількість населення, обслуговуваного Березанською міською лікарнею, становить 114 792 осіб, з них сільського – 17 544.

Упродовж 9 місяців 2016 року в експлуатацію було введено 9 індивідуальних житлових будинків загальною площею 1167 м2.

За 9 місяців 2016 року в експлуатацію введено три об’єкти комерційного призначення: магазин «Смак» загальною площею 134 м2, супермаркет «Фора» – 1031 м2, магазин продуктових та не продуктових товарів «АТБ-маркет» «Продукти-1033» – 693 м2.

За станом на 01.10.16 діюча торговельна мережа в місті налічує 2 супермаркети «Фора», один «АТБ-маркет» «Продукти-1033», один «Ева», 3 «Наш край», 98 закладів роздрібної торгівлі (торгівельна площа 9614 м2), 5 підприємств оптової торгівлі, 19 закладів ресторанного господарства, 3 ринки з продажу продовольчих та непродовольчих товарів, 20 дрібнороздрібних закладів. Складські приміщення загальною площею 7 тис. м2 не використовуються за призначенням.

Транспортні комунікації

Місто Березань має розвинуту транспортну інфраструктуру. Загальна довжина автомобільних шляхів обласного значення 13,8 км, а місцевого – 142,6 км.

Через територію міста проходить стратегічна траса міжнародного значення та залізнична дорога.

Відстань від міста Березань до: м. Київ – залізницею – 65 км, автошляхом - 75 км; м. Варшава- 788 км, м. Прага – 1200 км; м. Берлін – 1275 км. Відстань до найближчого аеропорту «Бориспіль» – 45 км.

Громадський транспорт представлений автобусним та залізничним сполученням. На території міста діють чотири міські маршрути. Також місто забезпечене приміським автобусним сполучення Березань – Київ Ас «Видубичі» та міжміським – Київ – Харків, Київ – Полтава.

В місті Березань розташована залізнична станція «Березань» Південно-Західної залізниці, яка відноситься до ІІІ класу; напрямки залізничного сполучення: Київ – Полтава – Харків.

 


 

За підсумками 9 місяців 2016 року відбулося зростання обсягів промислового виробництва. Провідними бюджетоутворюючими галузями промисловості в місті є текстильна та виробництво будматеріалів (неметалевих виробів).

Основу промислового комплексу міста складають 6 підприємств. Обсяг реалізованої продукції за січень-вересень 2016 року склав 546,2 млн. грн.

Промисловими підприємствами міста за 9 місяців 2016 року реалізовано продукції на 546,2 млн. грн. (відповідний період 2015 – 210,3 млн. грн.), в тому числі на заводі Філії «Аерок-Березань» ТОВ «Аерок» – 310,5 млн. грн. та на ТОВ «Белла-центр» – 180,9 млн. грн., що разом склали 90 % від загальної суми.

На підприємствах текстильної промисловості обсяг реалізації продукції склав 226,1 млн. грн., на підприємствах з виробництва неметалевих виробів – 313,5 млн. грн., на підприємствах машинобудування – 1,9 млн. грн., на підприємствах виробництва тепла – 4,7 млн. грн.

У галузевій структурі обсягів реалізованої промислової продукції частка текстильної промисловості становить 42 %, виробництво неметалевих виробів – 57 %, виробництво теплоенергії та машинобудування – 1 %

Найбільшими платниками ПДФО до місцевого бюджету за 9 місяців 2016 року, є:

1. ТОВ «Белла-трейд»;

2. ТОВ «Белла-центр»;

3. ТОВ ф-я «Аерок»;

4. ТОВ «МЦ Баухемі»;

За станом на 01.10.16 кількість працюючих у промисловості становить 598 осіб. Середньомісячна заробітна плата працівників промисловості складає 4475 грн.

Харчову промисловість в місті Березань забезпечують 3 підприємства: ТОВ Фірма «Гетьман», ПП «Маріам-С», ТОВ Фірма «Дісконт».


 

 

Агропромисловий комплекс

Мале підприємництво

На території міста функціонує 16 агропромислових підприємств, основний вид діяльності вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

За станом на 01.10.2016 за даними Баришівсько-Березанського відділення Броварської ОДПІ, в місті функціонує 504 юридичних осіб – суб’єктів малого та середнього підприємництва, що на 2,6 % більше ніж у звітному періоді 2015року. З них 495 відносяться до мікропідприємництва, 8 – до малого підприємництва, 1 – до середнього підприємництва. Кількість фізичних осіб-підприємців за станом на 01.10.2016 склала 878.

Упродовж звітного періоду суб’єктами малого та середнього підприємництва сплачено до бюджетів усіх рівнів 57,9 млн. грн. (на 52 % більше ніж відповідному періоді 2015 року) податків і платежів, в тому числі суб’єктами мікропідприємництва – 47,1 млн. грн., малого підприємництва – 5,0 млн. грн., середнього підприємництва – 4,6 млн. грн., ФОП – 1,2 млн. грн.

З травня 2016 року діє відділ з питань реєстрації юридичних фізичних осіб підприємців та речових прав. За травень-вересень 2016 року було розглянуто 850 реєстраційних справ.

 

 

УСПІШНІ ІСТОРІЇ ІНВЕСТУВАННЯ


 

Ініціатор проекту

ТОВ «Белла-Центр» є іноземним підприємством з польськими інвестиціями і входить до групи капіталу компаній TZMO S.A., яка включає в себе 49 компаній у різних куточках світу.

Адреса

07541, Київська, область, м. Березань, вул. ім. Адама Міцкевича, 15а

Назва та суть проекту

Товариство з обмеженою відповідальністю "Белла-Центр" є власником заводу з виробництва гігієнічної продукції  і одним з найбільших підприємств  м. Березань Київської області. Товариство займається виробництвом і реалізацією жіночої гігієнічної  та  паперової  продукції (серветки, носові хустинки та ін.) під торговими марками «BELLA», «HAPPY», «bella №1» і «KARO». Продукція товариства зарекомендувала себе на українському ринку, а також на ринках країн Європейського Союзу та у Сполучених Штатах Америки  завдяки високій якості. Вся продукція, що виготовляється на підприємстві, сертифікована. При виготовленні продукції підприємство використовує як імпортовану сировину, так і сировину вітчизняного товаровиробника.

Розбудова заводу і логістичного центру (складські приміщення) розпочалася у 2002 році. На земельній ділянці площею 5,3 га у м. Березань були збудовані приміщення виробничих цехів, складів сировини та готової продукції, адміністративного корпусу і логістичного центру.

З 2004 року підприємство розпочало свою роботу, створивши нові робочі місця для жителів Березані. З кожним роком підприємство зростало, кількість робочих місць збільшувалась. Якщо у 2004 року підприємство забезпечило роботою близько 60 чоловік, то у 2016 році працівників було вже до 213 чоловік. На цей час підприємство працює над новими формами розвитку та зростання виробництва, допомагає професійному росту фахівців та сприяє працевлаштуванню підготовлених на власних виробничих потужностях фахівців за кордоном.

Очолює великий дружний колектив підприємства з 2009 року директор Бартош Кобилєцкій.

Працівники підприємства задоволені умовами оплати праці, оскільки трудове законодавство і законодавство про охорону праці дотримується на високому рівні. Спільно з Березанським міським центром зайнятості ТОВ «Белла-Центр» залучає до роботи безробітних та осіб, які шукають роботу. Таким чином підприємство є активним партнером органів місцевого самоврядування у вирішенні соціальних питань міста.

Також варто зазначити, що ТОВ «Белла-Центр» є бюджетоутворюючим підприємством м. Березань. Материнська компанія TZMO S.A., як головний інвестор, і ТОВ «Белла-Центр», як дочірнє підприємство, спільними зусиллями готові до впровадження у життя на теренах Березані більш потужних інвестиційних проектів, оскільки підприємство є власником неосвоєної земельної ділянки, що потребує значних капіталовкладень. Новий проект – це нові робочі місця, додаткові відрахування до бюджету міста, нові можливості для м. Березані.

 
 

УСПІШНІ ІСТОРІЇ ІНВЕСТУВАННЯІніціатор проекту

ТОВ «Белла-Центр» є іноземним підприємством з польськими інвестиціями і входить до групи капіталу компаній TZMO S.A., яка включає в себе 49 компаній у різних куточках світу.

Адреса

07541, Київська, область, м. Березань, вул. ім. Адама Міцкевича, 15а

Назва та суть проекту

Товариство з обмеженою відповідальністю "Белла-Центр" є власником заводу з виробництва гігієнічної продукції  і одним з найбільших підприємств  м. Березань Київської області. Товариство займається виробництвом і реалізацією жіночої гігієнічної  та  паперової  продукції (серветки, носові хустинки та ін.) під торговими марками «BELLA», «HAPPY», «bella №1» і «KARO». Продукція товариства зарекомендувала себе на українському ринку, а також на ринках країн Європейського Союзу та у Сполучених Штатах Америки  завдяки високій якості. Вся продукція, що виготовляється на підприємстві, сертифікована. При виготовленні продукції підприємство використовує як імпортовану сировину, так і сировину вітчизняного товаровиробника.

Розбудова заводу і логістичного центру (складські приміщення) розпочалася у 2002 році. На земельній ділянці площею 5,3 га у м. Березань були збудовані приміщення виробничих цехів, складів сировини та готової продукції, адміністративного корпусу і логістичного центру.

З 2004 року підприємство розпочало свою роботу, створивши нові робочі місця для жителів Березані. З кожним роком підприємство зростало, кількість робочих місць збільшувалась. Якщо у 2004 року підприємство забезпечило роботою близько 60 чоловік, то у 2016 році працівників було вже до 213 чоловік. На цей час підприємство працює над новими формами розвитку та зростання виробництва, допомагає професійному росту фахівців та сприяє працевлаштуванню підготовлених на власних виробничих потужностях фахівців за кордоном.

Очолює великий дружний колектив підприємства з 2009 року директор Бартош Кобилєцкій.

Працівники підприємства задоволені умовами оплати праці, оскільки трудове законодавство і законодавство про охорону праці дотримується на високому рівні. Спільно з Березанським міським центром зайнятості ТОВ «Белла-Центр» залучає до роботи безробітних та осіб, які шукають роботу. Таким чином підприємство є активним партнером органів місцевого самоврядування у вирішенні соціальних питань міста.

Також варто зазначити, що ТОВ «Белла-Центр» є бюджетоутворюючим підприємством м. Березань. Материнська компанія TZMO S.A., як головний інвестор, і ТОВ «Белла-Центр», як дочірнє підприємство, спільними зусиллями готові до впровадження у життя на теренах Березані більш потужних інвестиційних проектів, оскільки підприємство є власником неосвоєної земельної ділянки, що потребує значних капіталовкладень. Новий проект – це нові робочі місця, додаткові відрахування до бюджету міста, нові можливості для м. Березані.

 
 

ІНВЕСТИЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ

Земельні ділянки

Площа

Місцезнаходження ділянки

Цільове призначення та форма власності

Опис

56,00 га

07541, Київська обл., м. Березань, вул. Промислова, 5

виробництво, логістика

Права користування: оренда, викуп, відстань до джерела підключення: каналізація – 1000м, газопостачання – 300 м, електропостачання – 800 м, дозволена потужність 60 мВт, земельна ділянка розташована вздовж автомагістралі, відстань до м. Києва 75 км, до траси Київ-Харків - 7 км, до залізниці – 0,5 км, до джерела водопостачання – 0,8 км.

31,00 га

07541, Київська обл., м. Березань, вул. Панаса Мирного

виробництво, логістика

Права користування: оренда, викуп, відстань до джерела підключення: каналізація – 870 м, газопостачання – 500 м, електропостачання – 350 м, земельна ділянка розташована вздовж автомагістралі, відстань до м. Київ 75 км.

20, 00 га

07541, Київська обл., м. Березань, вул. Шевченка

виробництво, логістика

Права користування: оренда, викуп, відстань до джерела підключення: каналізація – 1200м, газопостачання – 100 м, електропостачання – 500 м, земельна ділянка розташована вздовж автомагістралі, відстань до м. Київ 75 км.

 

Об’єкти нерухомості


Площа будівлі та ділянки

Місцезнаходження об’єкта

Призначення будівель та стан

Опис

Площа виробничих приміщень 1200 м2;

розмір земельної ділянки 3га

07541, Київська обл., м. Березань, вул. Шевченків шлях, 157

харчова промисловість, логістика, приватна

Стіни будівлі залізо-бетонні, 1 поверх (висота – 12 м), підведені каналізація, водопостачання, газопостачання, електропостачання, розміщене вздовж автомагістралі, відстань до м. Київ 75 км, на території розміщені три свердловини з мінеральною водою

Площа виробничих приміщень 9840 м2,

розмір земельної ділянки 2,42 га

07541, Київська обл., м. Березань, вул. Михайлівська, 50

хірургічний корпус

Вартість (при продажу) балансова вартість - 4508,2 тис. грн., ціна за 1 м2. при оренді, 35 грн., стіни цегляні, перекриття залізо-бетонне, 4 поверхи, наявна внутрішньоквартальна мережа каналізації, водопроводу, відстань до джерела підключення газопостачання 100 м, електропостачання – 100 м, відстань до автомагістралі 0,5 км, відстань до м. Київ 75 км, об’єкт належить до програми будівництва ліквідації аварії на ЧАЕС

Площа виробничих приміщень 2 х 3539 м2, розмір земельної ділянки 0,72 га

07541, Київська обл., м. Березань, вул. Шевченків шлях, 94б

два 56-квартирні житлові будинки

Вартість (при продажу) 2 х 21,2 млн. грн., стан об’єкту 30 %; 10 % завершеності, проект 2007р., стіни цегляні, перекриття залізо-бетонні, 4 поверхи, наявна внутрішньоквартальна мережа каналізації, водопроводу, відстань до джерела підключення газопостачання 500 м, електропостачання – 200 м до ТП, відстань до автомагістралі 0,05 км, відстань до м. Київ 75 км

Площа виробничих приміщень 2635 м2, розмір земельної ділянки 0,35 га

07541, Київська обл., м. Березань, ж/м Садовий, 9

45-квартирний житловий будинок

Стан об’єкту: фундамент (палі), проект наявний з 1996 року, за проектом 5 поверхів, наявна внутрішньоквартальна мережа каналізації, водопроводу, відстань до джерела підключення газопостачання 700 м, відстань до автомагістралі 0,2 км, відстань до м. Київ 75 км

Площа виробничих приміщень 1856 м2, розмір земельної ділянки 0,37 га

07541, Київська обл., м. Березань, вул. Шевченків шлях, 35/1

30-квартирний житловий будинок з магазином «Овочі»

Стан об’єкту: фундамент (палі), проект наявний з 1989 року, за проектом 5 поверхів, наявна внутрішньоквартальна мережа каналізації, водопроводу, відстань до джерела підключення газопостачання 400 м, електропостачання – 100 м, об’єкт розташований вздовж автомагістралі, відстань до м. Києва 75 км

Площа виробничих приміщень 600 м2, розмір земельної ділянки 0,35 га

07541, Київська обл., м. Березань, вул. Березанський шлях

12-квартирний житловий будинок

Стан об’єкту: фундамент (палі), два поверхи, наявна внутрішньоквартальна мережа каналізації, водопроводу, відстань до джерела підключення газопостачання 100 м, електропостачання – 100 м, об’єкт розташований вздовж автомагістралі, відстань до м. Київ 75 км


БЕРЕЗАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

     КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

07541, Київська обл., м. Березань,

вул. Героїв Небесної Сотні, 1,

тел./факс (045 75) 6-15-04, ЄДРПОУ 22202046,

ел. адреса: berezan_mr@ukr.net

 

Нужно зайти и бесплатные программы скачать для пк, а так же фильмы смотреть онлайн на кинопортале или скачать Купить шаблоны для DLE на лучшем портале