ВІДБУЛИСЯ КОЗАЦЬКІ ЗМАГАННЯ "ДЖУРА"

ВІДБУЛИСЯ КОЗАЦЬКІ ЗМАГАННЯ "ДЖУРА"Сьогодні відбулися козацькі змагання, до яких були залучені учні шкіл м. Березань, - дитячо-юнацька військово-спортивна патріотична гра „Сокіл” („Джура”).

учасниками якої стали 4 рої від загальноосвітніх шкіл міста: «Оберіг» (ЗОШ І-ІІІ ст. № 1), «Характерники» (ЗОШ І-ІІІ ст. № 2), «Молода Січ» (НВК), «Нащадки козаків» (ЗОШ І-ІІІ ст. № 4) та рій від ДНЗ «Березанський професійний аграрний ліцей».

Основними етапами Гри були наступні: «Відун» – інтелектуальне змагання з історії козацтва та Збройних Сил України, «Ватра» –  мистецьке представлення рою, проходження смуги перешкод, змагання із перетягування линви, «Впоряд» –  демонстрація стройової підготовки із виконанням пісні, орієнтування на місцевості та вміння надавати першу медичну допомогу у змаганні «Рятівник».

ВІДБУЛИСЯ КОЗАЦЬКІ ЗМАГАННЯ "ДЖУРА"Кожна гілка виконавчої влади, структурних підрозділів громади також долучилася до проведення Всеукраїнської гри «Джура», яка проводиться з метою систематичної пошуково-дослідницької, наукової діяльності з краєзнавства, розширення напрямів цієї роботи, удосконалення роботи із збереження, відновлення та примноження традицій і обрядів українського народу, виховання дітей та молоді на засадах сімейної народної козацької педагогіки, національних культур народів, що населяють Україну, поглиблення знань з історичного, географічного, літературного, етнографічного краєзнавства та оздоровлення учнів.

ВІДБУЛИСЯ КОЗАЦЬКІ ЗМАГАННЯ "ДЖУРА"
Керуючий справами виконавчого комітету Березанської міської ради Надія Михайлівна Слухай привітала учасників з початком гри від імені міського голови. Від імені козаків старшого покоління із стартом привітав учнів Петро Григорович Іващенко!

ВІДБУЛИСЯ КОЗАЦЬКІ ЗМАГАННЯ "ДЖУРА"

За перемогу в кожному конкурсі рій отримував грамоту.

Після підведення підсумків всіх конкурсів журі виявило переможця гри: рій «Характерники» Березанської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2.

Всі учасники гри були нагороджені грамотами та солодкими призами від міського методичного кабінету, а переможець отримав ще й шкіряний м’яч.

Дякуємо всім командам—роям за участь! Вітаємо переможців міського етапу військово-патріотичної гри "Сокіл" (Джура) — рій «Характерники» (ЗОШ № 2) та їх керівників - Заброцького Р.І., Козацьку К.М., Войтенко Н.Г. за відмінну та гідну підготовку учнів до гри. Саме вони будуть представляти Березанську сотню у Пятихатках 20—22 червня на обласній Всеукраїнській грі!

ВІДБУЛИСЯ КОЗАЦЬКІ ЗМАГАННЯ "ДЖУРА"
ВІДБУЛИСЯ КОЗАЦЬКІ ЗМАГАННЯ "ДЖУРА"
ВІДБУЛИСЯ КОЗАЦЬКІ ЗМАГАННЯ "ДЖУРА"
ВІДБУЛИСЯ КОЗАЦЬКІ ЗМАГАННЯ "ДЖУРА"
]Кінець гри, за допомоги управління соціального захисту, відзначили приготуванням козацької каші, якою пригостили стомлених та щасливих учасників та спостерігачів змагань.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій