Урочистості з нагоди Дня матері та Дня сім’ї

Урочистості з нагоди Дня матері та Дня сім’їТрадиційно у ці травневі дні відзначається одне з головних родинних свят – День матері Його святкують в Європі, в США, в країнах Азії і, звичайно, в Україні. І така велика популярність цього свята цілком зрозуміла, оскільки споконвіку мама була найдорожчою та найріднішою людиною для кожного. Мами присвячують життя своїм дітям, жертвуючи всім заради їхнього щастя.


Урочистості з нагоди Дня матері та Дня сім’їТож 12 травня з нагоди Дня матері та Дня сім’ї в.о. міського голови Анатолій Семененко привітав жінок Березані, яким відповідно до Указу Президента України за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку присвоєно почесне звання «Мати-героїня». А також  побажав їм міцного здоров'я, Божого благословення їх багатодітним родинам, висловив впевненість, що разом ми зможемо збудувати міцну, квітучу і заможну державу, якою буде пишатися кожен українець.

 

Урочистості з нагоди Дня матері та Дня сім’їКрім того, привітання з нагоди свят приймали матері та дружина загиблих учасників АТО, які ціною власного життя боронили незалежність нашої держави на Сході - Зозюк Наталія Іванівна, Крамаренко Ольга Михайлівна та Кібець Олександра Олександрівна.

Урочистості з нагоди Дня матері та Дня сім’їПід час зустрічі були розглянуті актуальні для багатодітних сімей, серед яких виділення земельних ділянок, оформлення субсидій, пільговий проїзд тощо. Кожне звернення було розглянуто, а також надано доручення відповідним службам щодо визначення шляхів вирішення проблем.

 Всі жінки, запрошені на урочистості, отримали продуктові набори.


Світлана РОЩИНА,

начальник служби у справах дітей та сімї

виконавчого комітету Березанської міської ради

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій