ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД У ОДЕСІ

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД У ОДЕСІ20-21 травня відбувся профорієнтаційний захід у  Національному університеті  «Одеській юридичній академії» - провідному спеціалізованому вищому навчальному закладі. Його відвідали учнівські лідери 8-11 класів з чотирьох шкіл міста Березань у супроводі батьків та керуючого справами виконавчого комітету Березанської міської ради Слухай Н.М.

 

 

Для них організували ознайомчу екскурсію Національним університетом, під час якої вони довідались про багату історію і добрі академічні традиції, мали змогу оглянути матеріально-технічну базу, облаштовану за останнім словом техніки, яка гармонійно поєднується з неповторною атмосферою студентства, довідалися про факультети університету,відвідали музей зброї.

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД У ОДЕСІНаступного дня для учнів була організована екскурсія до військової частини А 2238 військово-морських сил ЗСУ, з якою виконавчим комітетом Березанської міської ради встановлені шефські зв’язки. У рамках екскурсії діти відвідали 2 військові кораблі, один з яких був тренувальним (на ньому проходять практику студенти військового училища), а інший – у бойовій готовності.

Дуже пізнавальним і цікавим був цей профорієнтаційний захід, особливо для випускників, які зараз обирають, якими стежками іти у майбутнє.

І діти, і їх батьки дуже вдячні виконавчому комітету за можливість поринути у студентське життя, розширити кругозір і просто дуже цікаво провести час. Були б раді, частіше відвідувати такі заходи!

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій