ВИЇЗНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ СЕМІНАР У СЛАВУТИЧІ

 

ВИЇЗНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ СЕМІНАР У СЛАВУТИЧІУ місті Славутич 23-24 травня 2017 року відбувся виїзний інформаційний семінар щодо практичних аспектів реалізації проектів у сфері термомодернізації будівель у місті Славутич, що фінансуються Європейським Союзом в рамках Програми «Угода мерів — Демонстраційні проекти».

Учасники семінару – представники міст-підписантів Програми Європейського Союзу «Угоди мерів», Київської та Чернігівської обласних державні адміністрації, журналісти.

 

23 травня гості оглянули такі об’єкти: школу №2, дитячий садок №1, зустрілися з представниками будівельної компанії, експертом з технагляду та проектантом.

24 травня 2017 року учасники семінару відвідали Чорнобильську атомну електростанцію, Зону відчуження та місто Прип’ять.


ВИЇЗНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ СЕМІНАР У СЛАВУТИЧІМенеджер пілотного проекту з реалізації ПДСЕР м. Славутича до 2020 року – «Проведення термомодернізації 2-х муніципальних об’єктів бюджетної сфери» Лариса Нікітенко ознайомила гостей з реалізацію проекту
, який знизить споживання енергії в даних закладах на 44,62%, а викиди СО2 – на 33,91%, це дозволить Славутичу щорічно економити більше 1.000.000 гривень на оплату енергоносіїв в даних бюджетних будівлях. Крім прямих економічних вигод, втілення запланованих заходів значно поліпшить умови перебування персоналу та навчання, а також продовжить можливий термін експлуатації цих бюджетних будівель на десятки років.

 

Заходи реалізуються в рамках пілотного проекту «Реалізація Плану дій зі сталого енергетичного розвитку м. Славутич – проведення термомодернізації 2-х об’єктів бюджетної сфери», що фінансується Європейським Союзом в рамках Програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти”.

 

Представники виконавчого комітету Березанської міської ради, що відвідали семінар, мали змогу обмінятися досвідом, отримати консультації щодо розроблення проекту створення філіалу з надання адміністративних послуг для жителів Згурівського, Переяславського, Яготинського районів і представлення його на Еврокомісії.


ВИЇЗНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ СЕМІНАР У СЛАВУТИЧІскачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій