Дзвоником першим всіх школа вітає!

 Першовересень – свято особливе. Кожен з нас, дивлячись на святково одягнених учнів та батьків, згадує, як вперше переступив поріг рідної школи.  
 У всіх навчальних закладах міста сьогодні прозвучав перший дзвоник. Вперше сіли за парти 182 першокласники. 
 Особливим День Знань був у Березанському навчально-виховному комплексі. Адже заклад святкує своє перше 40-річчя. 40 років тому, 1 вересня 1976 року, нове приміщення Березанської середньої школи №3 прийняло своїх перших учнів. А в 1992 році його добудували. 2002 року загальноосвітню школу №3 реорганізували у Березанський НВК. Тут надають допрофільну та профільну підготовку учнів за філологічним, математичним, біолого-хімічним профілями. І з впевненістю можна сказати, що це один з кращих навчальних закладів міста. Тут працюють досвідченні вчителі, які дають міцні знання учням, є сучасний комп‘ютерний клас, інтерактивна дошка, 6 мультимедійних комплексів, тобто все необхідне для навчання учнів. НВК постійно оновлюється. От і сьогодні своїх гостей школа зустріла новенькими металопластиковими вікнами, встановленими за кошти обласного бюджету.Дзвоником першим всіх школа вітає!
 На свято до рідного закладу прибули учні, вчителі, а також випускники минулих років. Оплесками вітали дорогих гостей: депутата Київської обласної ради Олександра Павленка, заступників міського голови Руслана Хруля та Андрія Петренка, начальника відділу освіти виконкому Березанської міської ради Тетяну Шикіну та інших. Більшість із запрошених гостей у свій час закінчували Березанську школу №3.
 Свято розпочалося з гімну НВК, який співали всі хором. До речі, виконавцем гімну є випускник школи, а нині заступник міського голови Руслан Хруль. Дружними оплесками присутні привітали 58 першокласників, які в супроводі батьків і перших вчительок Світлани Булгакової та Мирослави Багінської зайняли свої почесні місця на лінійці. Слідом за першокласниками урочисто крокують колишні першачки 1976 року, а нині поважні чоловіки та жінки, на чолі зі своєю першою вчителькою Ніною Миколаївною Синицею. Численні привітання лунали з уст директора НВК Любові Петрівни Дегтярьової, депутата Київської обласної ради Олександра Павленка, заступника міського голови Руслана Хруля, доцента Національного авіаційного університету Людмили Самойленко, голови правління БО «Фонд громади міста Березань» Алли Новікової та інших. Олександр Павленко привітав своїх колишніх вчительок Ольгу Павлівну Луценко, Лідію Дмитрівну Мархель та Поліну Степанівну Максюту й вручив їм квіти і подарунки. Олександр Іванович також повідомив приємну новину: за підтримки міської влади виготовлено проектно-кошторисну документацію на утеплення фасаду НВК. Цей проект планують реалізувати наступного року. Заступник міського голови Руслан Хруль разом з найщирішими вітаннями від міської влади  подарував сучасний відеопроектор. Подарунок був і від голови БО «Фонд громади міста Березань» Алли Новікової. Алла Володимирівна повідомила, що очолювана нею організація організувала безкоштовні курси англійської мови. 
 Кращі учні отримали грамоти з рук директора НВК Любові Дегрярьової.
Випускниця 1986 року Світлана Сухова передала символічний Вогонь Знань нинішнім першокласникам. Звучали настанови для найменшеньких школярів від колишніх випускників, які 30 років тому закінчили школу, а також від нинішніх одинадцятикласників. Першокласники старанно декламували віршики про школу. Звучали пісні у виконанні школярів, а також всім сподобались хореографічні композиції. Власний вірш, присвячений 40-річному ювілею рідної школи, прочитала колишня вчителька 89-річна Людмила Іванівна Коваленко.
 Яскравим був і фінал свята. Танцюристи склали разом число 40 – саме стільки років виповнилося їхньому НВК. І ось урочиста мить – Перший дзвоник у виконанні випускниці 1976 року Наталії Ленченко (Кисіль), одинадцятикласника Володимира Ломаки, а також першокласників Софійки Зайко та Михайлика Колодія. Цьогорічне свято мало ще одну особливість – багато квітів. Їх дарували вчителям, численним гостям. Після урочистостей гості переглянули відеопрезентацію про Березанський НВК, а також їм провели екскурсію шкільними приміщеннями, а також вони відвідали музейні кімнати «Бойової слави» та «Музей школи». А потім був чудовий концерт під символічною назвою «Вустами учнів та випускників», який підготували учні разом з вчителями. Після урочистостей ми поспілкувалися з випускниками 1986 року, котрі 1 вересня 1976 року вперше сіли за парти у новій школі. 
 - 1 вересня 1976 року я теж дзвонила на урочистій лінійці, - посміхається одна з виконавиць Першого дзвоника Наталія Кисіль (Ленченко). – Тоді мене ніс на плечі десятикласник Сергій Леонов. Я так хвилювалася, що дзвоник не дзвенітиме, але все вийшло гарно. Такі ж відчуття були і на сьогоднішньому святі. 
 Було цікаво почути від поважних березанців кумедні історії зі шкільного життя. Колишні учні розповідали, як їм подобалося збирати макулатуру та металобрухт після уроків. Бо збирались всі разом, і шкільну форму не треба було одягати. Як змагалися з паралельним класом у навчанні та спорті. 
 - У школі я почала співати, - розповідає Тетяна Федоріна (Гайдук). – Пам‘ятаю, як в першому класі виконувала пісеньку «Сетренка Наташка теперь первоклашка». Вірніше, пісню співав інший учень, а я підспівувала. Потім почала виступати на шкільних святах. 
 Вчителям та учням НВК випускники побажали нових успіхів і пообіцяли, що обов‘язково прийдуть на свято з народи півстолітнього ювілею рідної школи. Дзвоником першим всіх школа вітає!
Дзвоником першим всіх школа вітає!
Дзвоником першим всіх школа вітає!
Дзвоником першим всіх школа вітає!
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій