Школа №1 стане окрасою міста

 Центральна частина міста оновлюється й з кожним днем стає кращою – і це не може не радувати. Адже центр – то своєрідне обличчя міста. Днями розпочалися роботи з утеплення фасаду Березанської загальноосвітньої школи №1. Завдяки цьому в навчальному закладі стане не тільки набагато тепліше, але й оновиться фасад. 
Як повідомила редакції начальник відділу освіти виконкому Березанської міської ради Тетяна Іванівна Шикіна, утеплення фасаду ЗОШ №1 виконується за кошти обласного бюджету, а це понад 3 мільйони гривень. Водночас планується заміна покрівель шкільних майстерні та їдальні. 
- Ми дуже задоволені, що утеплюється фасад ЗОШ №1 й будуть відремонтовані покрівлі майстерні та їдальні, - зазначила Т.І. Шикіна. – Освітяни не лише зекономлять на опаленні взимку, але й приміщення навчального закладу будуть ошатнішими.
 Ми вирішили запитати березанців, що вони думають про ремонт центральної площі біля Будинку культури та школи №1. Опитані нами мешканці бачать у проведенні робіт лише позитив. Дійсно, давно вже прийшла пора оновити центральну частину міста – такою була думка людей. 
 - Мені доводилося бувати в інших містах – там центр розбудовується. А в нас, як він виглядав 20 років тому, таким і залишився, лише магазинів додалося, - каже березанка Наталія Іванівна Охріменко. – Добре, що нині проводиться реконструкція. Центр на очах кращає. Першу школу ремонтують. Вона розташована у центрі міста і повинна бути гарною. Адже Березань - місто обласного підпорядкування, а не якесь село.Школа №1 стане окрасою міста
Школа №1 стане окрасою міста
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій