ВДЯЧНІСТЬ НАРОДНОМУ ДЕПУТАТУ ПАВЛУ РІЗАНЕНКУ

ВДЯЧНІСТЬ НАРОДНОМУ ДЕПУТАТУ ПАВЛУ РІЗАНЕНКУГромада Березані висловлює щиру вдячність народному депутату Верховної Ради України від 97-го виборчого округу Павлу Різаненку за активне та послідовне сприяння у вирішенні проблем нашого міста.

     Завдячуючи  наполегливій та системній роботі Павла Олександровича Кабінентом міністрів України та Комітетом з питань бюджету Верховної Ради України вже схвалено виділення п’яти мільйонів гривень на соціально-економічний розвиток населених пунктів нашого округу. Зокрема, Березань з цієї суми цьогоріч з державного бюджету  отримає мільйон гривень - на капітальний ремонт фасаду бібліотеки по вул. Героїв Небесної Сотні, 3 – 500 тис. грн та капітальний ремонт фасаду будинку по вул. Героїв Небесної Сотні, 20 (ЦНАП)  - 500 тис. грн. 

      Минулого, 2016 року за рахунок субвенцій з держбюджету завдяки клопотанням Павла Різаненка в Березані було здійснено реконструкцію каналізаційно-насосної станції №10 та проведено капітальний ремонт електричних мереж зовнішнього вуличного освітлення.

     Наш народний депутат бере участь в реалізації державної молодіжної політики, підтримує молодіжні ініціативи. Так, в рамках співпраці команди народного депутата Павла Різаненка з Фондом громади міста Брезань благодійна організація отримала допомогу в сумі десять тисяч гривень для реалізації грантів, розроблених та захищених молодими березанцями.

     Переймається Павло Олександрович і проблемою незаконного привласнення полігону твердих побутових відходів, збудованого за кошти міського бюджету. Нещодавно за його ініціативи були організовані громадські слухання з цього питання з представниками громад Березані та Баришівського району.

     Бажаєму нашому народному депутату Павлу Різаненку нових успіхів у його нелегкій, але такій потрібній для громад Березані та всього округу роботі.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій