КОНФЕРЕНЦІЯ З РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЙ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

7-8 червня у м. Київ відбулася конференція-запуск річного навчального циклу з розробки стратегій розвитку територіальних громад, де розглядалися питання з реалізації проектів, орієнтованих на розвиток місцевих громад (залучення інвестицій, розвиток кооперативного руху, сприяння реформі децентралізації, соціальні комунікації та медіа).

КОНФЕРЕНЦІЯ З РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЙ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДВід міста Березань у конференції взяла участь начальник відділу з питань економіки, власності, торгівлі та приватизації житла виконавчого комітету Березанської міської ради Катерина Яхно.

Особливу увагу приділили обов’язковій розробці стратегії розвитку міста, яка створюється щонайменше на 10 років. Ключовим завданням стратегії є визначення основних напрямків діяльності. В місті утворюється спеціальна робоча група, практичними завданнями якої є визначення мети,  найбільш проблемних питань  міста. Зокрема у Березані, як і у більшості міст Київщини, окрім Борисполя, основними проблемами є слабо розвинена інфраструктура  та недостатня кількість робочих місць.

Для визначення основних напрямків стратегії розвитку у місті буде проведене анкетування. Окремо опитуватимуть місцевих підприємців, органи місцевого самоврядування та населення міста.

 

Яхно К.Г.,

начальник відділу з питань економіки,

власності, торгівлі та приватизації житла

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій