МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДРУЗІВ У ЦИБЛЯХ


      МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДРУЗІВ У ЦИБЛЯХ9 червня, як подарунок пацієнтам та працівникам медико-соціального центру  ветеранів війни у с. Циблі, Переяслав-Хмельницького району з нагоди Міжнародного дня друзів, відбувся концерт, який влаштували артисти Березанського міського будинку культури та спеціально запрошені гості: заступник міського голови Хруль Руслан Федорович та переможець "Голосу країни7" - священик Олександра Клименко.

   Ведучою свята була директор міського будинку культури Оксана Москаленко, яка також виконала пісню "Соловейко".

    Звучала пісня «Новий день над Україною» у виконанні дуету Руслана Хруля та Олександра Клименка.

     Безліч артистів долучилися до святкового дійства: співоча родина Шевелів, а зокрема Ян та Оксана, Оксана Ковальчук, фольклорний колектив «Мереживо», керівником якого є Катерина Павленко, аматорський хор ветеранів «Вересень життя» виконав свої кращі пісні, артистами епістолярного жанру Євгенією Федоренко та Анатолієм Семенцем були прочитані гуморески.

     Альона Длугунович та Вадим Косьмін - артисти театральної студії "Березілля" – показали виставу "Позичений чоловік".

     Гості свята були невимовно вдячні за безліч позитивних емоцій, які їм подарували березанські артисти та запрошували відвідати їх знову з черговим концертом.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДРУЗІВ У ЦИБЛЯХМІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДРУЗІВ У ЦИБЛЯХМІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДРУЗІВ У ЦИБЛЯХМІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДРУЗІВ У ЦИБЛЯХ


скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій