КОНФЕРЕНЦІЯ "УГОДА МЕРІВ ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ БУДІВЕЛЬ: ВЧОРА, СЬОГОДНІ, ЗАВТРА"

КОНФЕРЕНЦІЯ "УГОДА МЕРІВ ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ БУДІВЕЛЬ: ВЧОРА, СЬОГОДНІ, ЗАВТРА"19-20 червня у м. Славутич у рамках офіційного відкриття Європейського Тижня Сталої Енергії, за сприяння Делегації Європейського Союзу в Україні та організаційної і фінансової підтримки проекту ЄС «Угода мерів – Схід» і Програми «Угода мерів - Демонстраційні проекти» відбудеться Конференція «Угода Мерів та енергоефективність будівель: вчора, сьогодні, завтра».

КОНФЕРЕНЦІЯ "УГОДА МЕРІВ ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ БУДІВЕЛЬ: ВЧОРА, СЬОГОДНІ, ЗАВТРА"Серед запрошених гостей - представники органів центральної виконавчої влади, дипломатичних місій, донорських структур та міжнародних організацій, громадських організацій, українських міст - підписантів Угоди Мерів та членів Асоціації «Енергоефективні міста України», а також практикуючі експерти і консультанти. Під час конференції, окрім програмних доповідей, в рамках дискусії заплановано короткі виступи учасників. 

КОНФЕРЕНЦІЯ "УГОДА МЕРІВ ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ БУДІВЕЛЬ: ВЧОРА, СЬОГОДНІ, ЗАВТРА"Участь у Конференції від м. Березань взяла керуючий справами виконавчого комітету Березанської міської ради Слухай Н.М. та депутат Київської обласної ради Павленко О.І.

КОНФЕРЕНЦІЯ "УГОДА МЕРІВ ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ БУДІВЕЛЬ: ВЧОРА, СЬОГОДНІ, ЗАВТРА"

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій