"ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ" У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

"ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ" У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ17.06.2017р. м. Вишневе Києво - Святошинського району приймало учасників масового спортивного заходу «Олімпійський день» у Київській області.

Мета заходу: пропаганда Олімпійського руху, здорового способу життя та залучення широких верств населення до занять фізичною культурою та спортом.

Спортивну делегацію м. Березань очолював виконуючий обов’язки міського голови А.М.Семененко. За програмою змагань місто представило юних футболістів із спортивного клубу «Дружба», ветеранів та легкоатлетів.

В цілому команда спортсменів виступила на доброму рівні; серед легкоатлетів відзначилися: Ющенко Максим – 1000 м, На дистанції 500 м - Павленко Богдан, Ященко Олег, Предко Олег, Предко Богдана, Бабич Михайло.

З бігу серед ветеранів на 1000 м срібло здобув Ющенко Андрій. В змаганнях з дартсу серед чоловіків ІІ місце посів Семеляк Олександр.

"ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ" У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІУ ході святкування учасники делегації мали можливість спілкуватися з головою КОДА Горган О.Л. Учасники свята повернулися в рідне місто в чудовому настрої та переповнені емоціями.

"ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ" У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ"ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ" У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ"ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ" У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ"ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ" У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій