КИЇВЩИНА НА КАРТАХ XVI-XIX СТОЛІТТЯ

КИЇВЩИНА НА КАРТАХ XVI-XIX СТОЛІТТЯ21 червня 2017 року керуючий справами виконавчого комітету Березанської міської ради Слухай Н.М. в приміщенні Березанського міського народного краєзнавчого музею відкрила виставку копій оригінальних карт «Київщина на картах XVI-XIX століття», присвячену 85-річчю утворення Київської області.

Виставку презентує Державний архів Київської області та Вишгородський історико-культурний заповідник.

Громаді вперше представлено оригінали карт XVI-XIX століть. На них в історико-картографічному аспекті подається розвиток Київщини, як одного з головних регіонів тогочасної України. Поштова карта Київського намісництва з позначенням поштових доріг (1781-1797 рр.) із фондів Державного архіву Київської області внесена до Державного архіву Київської області внесена до Державного реєстру національного культурного надбання України, як унікальний документ.

Карти з колекції Державного архіву Київської області зберігаються в архівному фонді «Колекція карт та креслень Київської губернії», який створений в середині 50-х рр. ХХ століття з документів, що зберігалися у декількох фондах державного архіву. Всього у колекції нараховується 3197 одиниць зберігання. Документи колекції датовані 1782-1919 рр.

Експозиція виставки складається із декількох розділів: дворянські садиби; церковні та монастирські володіння; села, селища, містечка, повіти,  намісництво і губернія.

КИЇВЩИНА НА КАРТАХ XVI-XIX СТОЛІТТЯ
Виставку відвідували відвідувачі місцевих установ та організацій.

Триватиме виставка до 5 липня 2017 року.
КИЇВЩИНА НА КАРТАХ XVI-XIX СТОЛІТТЯ
КИЇВЩИНА НА КАРТАХ XVI-XIX СТОЛІТТЯКИЇВЩИНА НА КАРТАХ XVI-XIX СТОЛІТТЯ

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій