СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ УЧАСНИКІВ АТО - НАШ СВЯТИЙ ОБОВ'ЯЗОК!

     35-а позачергова сесія у вівторок, 20-го червня, розпочалася з приємного моменту - під гучні оплески присутніх міський голова Володимир Тимченко вручив секретарю Березанської міської ради Ларисі Москаленко та депутату міської ради Олегу Дзеню подяки за активну громадську та життєву позицію, вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток міста, розбудову місцевого самоврядування та з нагоди ювілейного Дня народження. Таку ж подяку передали депутату міської ради Олегу Рудківському. В порядку денному сесії налічувалося 5 важливих для нашого міста питань, котрі й були винесені на розгляд депутатів міської ради. 
    СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ УЧАСНИКІВ АТО - НАШ СВЯТИЙ ОБОВ'ЯЗОК! У ході роботи депутати затвердили вступ Березанської міської ради до Добровільного об‘єднання органів місцевого самоврядування Асоціації «Енергоефективні міста України», діяльність якого спрямована на те, щоб допомогти містам впроваджувати систему управління енергією, розробити план дій для реалізації енергетичної політики, залучати громадськість до спільних дій у відповідь на місцеві енергетичні виклики.
     Місцеві обранці внесли зміни до програми фінансової підтримки комунальних підприємств м. Березань на 2017-2020 роки. Про зміни до місцевого бюджету повідомила начальник фінансового управління виконавчого комітету Березанської міської ради Валентина Матвієнко. Як стало відомо, з державного бюджету надійшли кошти у сумі 1 млн. гривень, котрі розподілили на капітальний ремонт фасаду ЦНАПу (500 тис. гривень) та капітальний ремонт фасаду дитячої бібліотеки (500 тис. гривень). 
    Від перевиконання власних надходжень було розподілено 900,0 тис.грн., а саме:
 • 79,7 тис.грн. - для завершення капітального ремонту ЦНАПу; 
 • 89,0 тис.грн. - на водопровідно-каналізаційне господарство для реконструкції КНС№ 2;
 • 20,0 тис.грн. - на придбання інсуліну;
 • 90,0 тис.грн. - на премію медичним працівникам до професійного свята;
 • 276,3 тис.грн. - на благоустрій міста;
 • 200,0 тис.грн. - на поточний ремонт доріг (вул. Шевченка, Недрянська, Маяковського, Медична, Михайлівська); 
 • 20,0 тис.грн. - на матеріальну допомога учасникам АТО та їх сім‘ям; 
 • 10,0 тис.грн. - на фінансову підтримку громадських організацій (ветеранам – на передплату газети); 
 • 15,0 тис.грн. - дошкільним навчальним закладам на інші послуги (ремонт системи опалення, каналізації, електромереж тощо);
 • 30,0 тис.грн. - на придбання обладнання дошкільним навчальним закладам (плити, холодильника);
 • 70,0 тис.грн. - на співфінансування капітального ремонту доріг: вул. Польова, Київська, Шевченків шлях, буд. 57 (озеро) до вул. Калецька та пров.Незалежний, буд.1 до вул.Б.Хмельницького.
     А також додатково надано субвенцію з державного бюджету на пільги та субсидії населенню в сумі 4400 тис.грн. та 2 000,0 тис.грн. на погашення різниці в тарифах.

    СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ УЧАСНИКІВ АТО - НАШ СВЯТИЙ ОБОВ'ЯЗОК! Як стало відомо, з державного бюджету надійшли субвенційних коштів у сумі 1 млн. гривень, котрі розподілили по 500 тис. гривень на капітальний ремонт фасаду ЦНАПу та капітальний ремонт фасаду бібліотеки для дітей. Також для ремонту бібліотеки виділять додатково з місцевого бюджету 79 тис 679 гривень.
     Окрім цього 900 тис гривень від перевиконання власних надходжень було розподілено: 110 тис гривень - на придбання інсуліну та премії медичним працівникам до професійного свята, 200 тис гривень - на поточний ремонт доріг (вул. Шевченка, Недрянська, Маяковського, Медична, Михайлівська), 20 тис гривень - матеріальна допомога учасникам АТО та їх сім‘ям, 10 тис гривень – фінансова підтримка громадських організацій (ветеранам - на підпису газети), 15 тис гривень – дошкільним навчальним закладам (ремонт системи опалення, каналізації, електромереж тощо), 30 тис гривень – на придбання обладнання (плити, холодильника) та інше. Відповідно до постанови №268 Кабінету Міністрів України з 26.05.2017 р. про зміни окладів посадових осіб місцевого самоврядування, депутати затвердили штатні розписи.
     Насамкінець схвалили програму соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей у Березань на 2017 -2020 роки в новій редакції, додавши надважливе положення про надання матеріальної допомоги не лише учасникам антитерористичної операції, що перебувають в зоні проведення бойових дій, а й членам їх родин.
     Переконані, що це положення є дуже актуальним у ці складні для нашої країни часи, адже, як правило, учасники АТО – чоловіки, а відтак, головні годувальники своїх родин. Як доречно зауважив у розмові міський голова Володимир Тимченко, забезпечення потреб і соціальний захист учасників АТО та їх родин – святий обов’язок не лише держави, а й усіх без винятку органів місцевого самоврядування.
    Також Володимир Григорович запевнив жителів нашого міста в тому, що міська влада і надалі буде всіляко підтримувати і наших земляків, котрі в зоні проведення АТО зі зброєю в руках захищають нашу Батьківщині, і членів їх родин, котрі зараз особливо потребують уваги та захисту їх прав та інтересів.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій