Проведення конкурсу на заміщення вакантної посади...

Березанська міська рада оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу з питань економіки, власності, торгівлі та приватизації житла виконавчого комітету Березанської міської ради.
Кваліфікаційні вимоги посади начальника відділу з питань економіки, власності, торгівлі та приватизації житла виконавчого комітету Березанської міської ради: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Навики роботи на ПК.
Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років. Післядипломна освіта у галузі знань "Державне управління". 
Для участі в конкурсі подаються документи:
– заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;
 – особова картка (форма П-2 ДС) з додатками;
– дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
– копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;
– декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за  минулий рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції”;
– копія документа, який посвідчує особу; 
– медична довідка про стан здоров'я за формою, затвердженою МОЗ (№133/о); 
– копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
– довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності). 
Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).
Додаткова інформація надається за тел.: 6-17-61. Прийом документів проводиться протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Березань, вул. Героїв Небесної Сотні,1.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій