МОНЕТИЗАЦІЯ ЗАЛИШКІВ НЕВИКОРИСТАНОЇ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ


          МОНЕТИЗАЦІЯ ЗАЛИШКІВ НЕВИКОРИСТАНОЇ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇПостановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»  передбачено монетизацію залишків невикористаних коштів субсидії на газопостачання та електропостачання для індивідуального опалення. 

Підприємствами - надавачами житлово-комунальних послуг було проведено розрахунки невикористаних сум субсидії, та повернуто їх до бюджету. Згідно списків, наданих Баришівською дільницею Переяслав- Хмельницького ТВР ТОВ «Київоблгаз збут» та Баришівським РП ПАТ «Київобленерго»,  800 березанців мають право на отримання  грошової виплати.

          В управлінні соціального захисту населення виконавчого комітету Березанської міської ради з 01.07.2017 р. розпочато прийом заяв від громадян для виплати частини невикористаної субсидії. За станом на 17.07.2017 р. з заявами вже звернулись 446 осіб (що складає 55,75%). Прийом документів продовжується.

 

Шановні отримувачі  житлової субсидії!

          Якщо ви мали зекономлену субсидію на опалення, просимо вас до 01 вересня 2017 року звернутись з заявою до управління соціального захисту населення. При собі мати: паспорт, ідентифікаційний номер, рахунок  з  банківської  установи, відкритий для отримання соціальних виплат або пенсії (у випадку отримання коштів через банківську установу). За бажанням, виплата може здійснюватись через відділення поштового зв’язку ПАТ "Укрпошта". Більш детальну інформацію можна отримати в управлінні соціального захисту населення (м. Березань, вул. Набережна, 4) або за телефоном 6-25-74. 

                                                                                                                                                                                                                                                     УСЗН ВК Березанської міської  радискачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій