28 ЛИПНЯ УКРАЇНЦІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ!


28 ЛИПНЯ УКРАЇНЦІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ!Президент Петро Порошенко підписав указ "Про відзначення у 2016 році Дня хрещення Київської Русі – України" 28 липня та доручив Кабінету міністрів утворити Організаційний комітет та затвердити план заходів із відзначення свята.

У документі зазначається необхідність відзначення свята на належному рівні, враховуючи важливість прийняття християнства для розвитку українського суспільства як невід'ємної частини європейської цивілізації, визнання ролі хрещення Київської Русі - України для української державності, збереження і розвитку національної культурної та історичної спадщини.

28 ЛИПНЯ УКРАЇНЦІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ!Програма заходів має включати, зокрема підготовку та проведення 28 липня урочистостей за участю представників органів державної влади та органів місцевого самоврядування, громадських об'єднань, релігійних організацій.

Уряд має забезпечити проведення у поточному та наступному роках робіт з ліквідації аварійного стану, реставрації та реабілітації комплексу споруд Національного заповідника "Софія Київська" у місті Києві та собору Святого Юра.

Державним адміністраціям доручено затвердити регіональні плани заходів із відзначення Дня хрещення Київської Русі - України та забезпечити їх виконання.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій