СЕСІЯ З ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

СЕСІЯ З ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУОчільники українських міст, серед них і керуючий справами виконавчого комітету Березанської міської ради Слухай Н.М., пройшли навчання з брендінгу, маркетингу та залучення інвестицій.

20-21 липня у бізнес-центрі Crystal Conference відбулася навчальна сесія з місцевого економічного розвитку, організована громадською організацією «Клуб мерів» спільно з Проект "Партнерство для розвитку міст" проміс / pleddg (Проект ПРОМІС). 
У заході взяли участь міські голови та заступники з 35-ти міст 17-ти областей України.

СЕСІЯ З ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУKadie Ward та головного експерта з питань міжвідомчої співпраці і місцевого розвитку Проекту «ПРОМІС» Олега Войтовича. Організатори налаштували учасників на плідне та конструктивне навчання та зарядили позитивними емоціями.

Дана навчальна сесія – не перший досвід співпраці «Клубу мерів» з Проектом «ПРОМІС»: минулого літа відбулися два аналогічних сесії, за підсумками яких учасники вносили свої пропозиції щодо поліпшення навчальної програми.

Так, навчальна програма була закцентована на трьох головних питаннях: брендинг, маркетинг та інвестиції. Саме ця тематика наразі є найбільш актуальною для українських міст. Про це свідчить, перш за все, той факт, що на навчання приїхала дуже велика кількість керівників ОМС як з середніх, так і з великих міст, обласних центрів.

СЕСІЯ З ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУНайцікавіше, що вся навчальна сесія проходила в режимі спілкування учасників та тренерів у форматі інтерактивних презентацій, роботи в групах, дискусій, мозкових штурмів, узагальнень, розробки міні-проектів та обміну досвідом. 
Задоволені учасники, які отримали безліч корисної інформації та практичних навиків, за підсумками навчальної сесії отримали відповідні сертифікати та висловили бажання щодо подальшої участі у навчально-практичних семінарах «Клубу мерів», у тому числі – організованих спільно з Проектом «ПРОМІС».

СЕСІЯ З ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ
СЕСІЯ З ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій