КАРТА "ВИШИВАНА МОЯ УКРАЇНА" У БЕРЕЗАНІ.

КАРТА "ВИШИВАНА МОЯ УКРАЇНА" У БЕРЕЗАНІ.Казначеї Державної казначейської служби м. Березань активно долучилися до участі у Всеукраїнській акції "Вишивана моя Україна”, зініційованій Державною казначейською службою України.

У краєзнавчому музеї зібралися представники виконавчого комітету Березанської міської ради, підприємств та організацій міста, депутати та жителі міста, яких зацікавила подія.

Гостей привітали представники казначейської служби, керуючий справами виконавчого комітету Слухай Н.М., директор музею Рих Г.Л., а відділ культури влаштував справжнє свято української пісні у затишній залі краєзнавчого музею.

КАРТА "ВИШИВАНА МОЯ УКРАЇНА" У БЕРЕЗАНІ.Присутні мали змогу оглянути та ознайомитися з історією створення карти, яка за час свого існування, була освячена у храмах українських монастирів та церков, овіяна холодом Південного полюсу, піднята до найвищих земних висот України та Європи, пройшовши довгий шлях зі сходу до заходу, з півдня до півночі України, засвідчила високий незламний дух патріотизму українських казначеїв, їх любов до рідної землі, нездоланне бажання волі й процвітання Батьківщини. Карта стала своєрідним символом єдності та генетичного зв'язку поколінь,любові і вірності прадавнім традиціям.

Тож бажаємо всім казначеям України ніколи не втрачати гордості за те, що ми УКРАЇНЦІ!

КАРТА "ВИШИВАНА МОЯ УКРАЇНА" У БЕРЕЗАНІ.КАРТА "ВИШИВАНА МОЯ УКРАЇНА" У БЕРЕЗАНІ.КАРТА "ВИШИВАНА МОЯ УКРАЇНА" У БЕРЕЗАНІ.
КАРТА "ВИШИВАНА МОЯ УКРАЇНА" У БЕРЕЗАНІ.КАРТА "ВИШИВАНА МОЯ УКРАЇНА" У БЕРЕЗАНІ.КАРТА "ВИШИВАНА МОЯ УКРАЇНА" У БЕРЕЗАНІ.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій