На сесії міської ради...

На сесії міської ради
На ремонт вулиць Березань отримає 4 мільйони 352 тисячі гривень 
5 вересня відбулася позачергова сесія Березанської міської ради, в роботі якої взяли участь 19 депутатів з 26. У порядку денному було всього два питання, що стосувалися уточнення розподілу бюджетних коштів.
Відкриваючи засідання, міський голова Володимир Тимченко повідомив депутатам добру новину. З обласного бюджету виділено кошти на капітальний ремонт вулиць Чайковського (1,3 мільйона гривень), Торф'яної (784,9 тисяч гривень), провулка Першого Травня (763,7 тисяч гривень), Горького (1,5 мільйона гривень). На сесії міської ради...
Начальник фінансового управління виконкому Березанської міської ради Валентина Матвієнко повідомила, що за серпень вдалося перевиконати план з надходжень до бюджету міста на 52,7 %. Тож Березань отримала додаткові кошти в сумі 1 мільйон 550 тисяч гривень, і тепер є можливість, зробивши перерозподіл невикористаних коштів, внести зміни до бюджету та профінансувати деякі роботи й послуги. 20 тисяч гривень пропонується виділити на огорожу міських цвинтарів, 100 тисяч гривень - на закупівлю лавочок та ліхтарів, 400 тисяч гривень - на оплату теплопостачання міської лікарні, 422 тисячі гривень - на 20-відсоткову надбавку освітянам за престижність праці, 100 тисяч гривень - на ремонт спортзалу у ЗОШ № 1, 51,6 тисячі - на встановлення так званої "тривожної кнопки" у школах та садочках міста (на випадок позаштатної ситуації). 25 тисяч гривень пропонується виділити на придбання кінопроектора для НВК, 180 тисяч гривень на створення ще однієї групи в дитсадку "Лелеченька". Дві сільські ради з числа тих, які виявили бажання приєднатися до Березані,  - Семенівська та Яблунівська - звернулися до міської ради з проханнями про допомогу - в цих селах немає дитячих садочків. Тож міська сесія вирішила піти на зустріч майбутнім членам Березанської об'єднаної територіальної громади. Малечу з Семенівки та Леляків прийме дитсадок "Світанок", що в мікрорайоні Березань-2, а з Яблуневого, Григорівки, Хмельовика та Дубового - "Лелеченька". Через півтора місяці, після ремонту та придбання необхідних меблів та обладнання, постільної білизни та посуду, в "Лелеченьці" відкриється нова група. 40 тисяч гривень заплановано на придбання палива для дитсадка "Сонечко", стільки ж на купівлю бойлера та морозильної камери для дитсадка "Ромашка". 40 тисяч гривень мають виділити з місцевого бюджету на встановлення вікон для ЦДЮТ "Надія", 50 тисяч гривень - на поточний ремонт міського стадіону. 425 тисяч гривень передбачається на організацію святкових заходів з нагоди 400-річчя Березані (придбання квітів та цінних подарунків, прикрашання вулиць міста, відзначення найкращих працівників та підприємств міста, прийом та розміщення делегацій та гостей міста тощо). 55 тисяч виділять на заміну вікон у Березанській школі мистецтв, 270 тисяч гривень на висипку щебенем вулиць нашого міста, котрі ще не мають твердого покриття.
Також були внесені зміни до Програми з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат на 2016 рік. Всі присутні депутати (за винятком Івана В'ялого та Тетяни Божок) підтримали такі необхідні для подальшого розвитку нашої Березані рішення.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій