СЕМІНАР ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ КАДРОВИХ СЛУЖБ У ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ

СЕМІНАР ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ КАДРОВИХ СЛУЖБ У ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ Сьогодні у центрі зайнятості міста Березань, у зв'язку зі змінами в заповненні та поданні  звітних форм, відбувся семінар для працівників кадрових служб місцевих організацій.
     Темою семінару став наказ Мінсоцполітики від 05.12.2016 р. № 1476, де була викладена у новій редакції форма звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» та Порядок її подання.
 

     Зокрема, серед змін, які відбулися:


1. Строк подання. За наявності попиту на робочу силу (вакансії) — не пізніше ніж через 3 робочі дні з дати відкриття вакансії.

2. У розділі «Основні дані про вакансії» наводимо в т.ч. дані щодо розмірів основної зарплати.

3. Прибрано розділ «Характеристики вакансії(й) та вимоги до претендента(ІВ) (для укомплектування вакансій Державною службою зайнятості)», а замість нього з’явився розділ «Коментарі до даних про вакансії», де, зокрема, вказуються:

    -кількість осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння працевлаштуванню та можуть бути працевлаштовані;

     -режим роботи, умови праці;

     -вимоги до кандидата;

     -стаж роботи (років) за відповідною професією (спеціальністю).

4. Актуальність зазначених у формі № 3-ПН вакансій уточнюється базовим центром зайнятості не рідше ніж двічі на місяць під час особистої зустрічі з роботодавцем, у телефонному режимі або через засоби електронного зв’язку.

5. Уточнювальна звітність подається в разі необхідності на заміну первинної та містить уточнення характеристик вакансії: умов праці, розміру заробітної плати, вимог до претендента тощо. При цьому не можуть бути змінені дані щодо кількості вакансій і назви професії (посади).


  Ініціатором проведення семінару став міський центр зайнятості. Заступник директора, начальник відділу надання соціальних послуг Прозорова Лариса Андріївна та провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг, спеціаліст по роботі з роботодавцями Баранько Алла Олександрівна надали необхідні консультації та відповіли на питання, які виникли у працівників кадрових служб.
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій