ПРО ОХОРОНУ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ В МІСТІ БЕРЕЗАНЬ

ПРО ОХОРОНУ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ В МІСТІ БЕРЕЗАНЬ15 серпня 2017 року у актовому залі Березанської міської лікарні та 16 серпня 2017 року в актовому залі КП «Березанський комбінат комунальних підприємств»відбулися громадські слухання на тему «Про охорону громадського порядку в місті Березань».

У слуханнях взяли участь дільничні офіцери Березанського відділення Переяслав-Хмельницького ВП ГУ НП в Київській області, представники виконавчого комітету Березанської міської ради, представник місцевої газети «Березанська громада» та інші учасники громадських слухань.

ПРО ОХОРОНУ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ В МІСТІ БЕРЕЗАНЬНа початку обох слухань дільничні офіцери поліції Вітряк В.М. та Кохан С.М. відзвітували про криміногенну ситуацію в місті Березань.

В ході слухань, було піднято питання крадіжок в місті. Дільничні застерегли громадян бути пильними до свого майна та у разі виявлення правопорушення відразу ж телефонувати до поліції.

Також, обговорювались питання щодо заходів з охорони громадського порядку та залучення громадян до спільних патрулювань міста, попередження адміністративних правопорушень, пов’язаних з насильством в сім`ї та інші.

Жителі міста активно брали участь в обговоренні питань, висловили слушні пропозиції щодо поліпшення роботи дільничних.

Під час проведення громадських слухань усі присутні мали можливість заповнити анонімні анкети та оцінити роботу дільничного офіцера поліції та задати питання.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій