ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В АГЕНТСЬКОМУ ПУНКТІ

Прийом громадян

в агентському пункті обслуговування  громадян Баришівського об’єднаного управління  Пенсійоного фонду України  Київської області

при Перемозькій сільській раді Баришівського  району

 

 

 

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В АГЕНТСЬКОМУ ПУНКТІ16 серпня 2017 року в агентському пункті обслуговування громадян  в приміщенні Перемозької сільської ради, який  відкритий 1 липня 2017 року для  більш швидкого, якісного надання послуг Пенсійним фондом,  проведено прийом жителів села Перемога,  за участю першого заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Верещака Василя Миколайовича, начальника Баришівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Коваленко Наталії  Володимирівни та начальника Баришівського відділу обслуговування громадян Чередніченко Надії Степанівни.

        ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В АГЕНТСЬКОМУ ПУНКТІПід час проведення прийому в агентський пункт звернулося 7 пенсіонерів яким були  надані роз’яснення та інформація з різних питань.   В ході прийому  надано роз’яснення  з питання реформування пенсійної системи України в сучасних умовах з 1 жовтня 2017 року та легалізації заробітної плати. Проведено опитування одержувачів пенсій, щодо своєчасності виплати пенсій Перемозьким вузлом поштового зв’язку  було виявлено, що нарікань  та зауважень щодо отримання пенсій не має .  

         Наступним заходом було проведено відвідування  відділення стаціонарного  

догляду для постійного або тимчасового  проживання Баришівського районного

територіального центру соціального обслуговування  де проживає  48 одиноких та

не працездатних громадян.

       ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В АГЕНТСЬКОМУ ПУНКТІПри спілкування з підопічними відділення, представниками Пенсійного фонду було надано роз’яснення  та інформація по всім  питанням пенсійного забезпечення. Оглянуті умови проживання, з’ясована своєчасність виплати пенсій  підопічним даного закладу.   Зауважень та скарг не надійшло.

При підведені підсумків зустрічей, в присутності всіх учасників  першим заступником начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Верещаком В.М. висловлено подяку та велику вдячність голові сільської ради   Рихлик Т.М.,  завідувачці відділення Орел Л.О. та обслуговуючому персоналу  закладу за співпрацю, взаєморозуміння, людяність та  турботу.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій