КИЇВЩИНА НА ПОЧАТКУ ХХІ СТОЛІТТЯ

     Представники виконавчого комітету Березанської міської ради: завідувач архівного сектору Зеленова О.П. та провідний спеціаліст відділу культури і туризму Хмарук В.В. відвідали документальну виставку до Дня незалежності України та з нагоди 85-річчя утворення Київської області "Київщина на початку ХХІ століття: сучасна історія в документах районів та міст області", на яку було запрошено також керівників музейних установ Київської області.

 

     КИЇВЩИНА НА ПОЧАТКУ ХХІ СТОЛІТТЯВиставка розпочалась із перегляду документального фільму про встановлення державотворення незалежної України від прийняття Конституції України до сьогодення.

 

 

     Економічний розвиток області був представлений документами, які характеризують дрібне, середнє і велике виробництво, насамперед у галузі агропромислового комплексу.

 

 

      Розділ «Історична пам’ять» несе найбільше емоційне навантаження серед усіх документів, що представлені на виставці – це історичні джерела щодо встановлення пам’ятника жертвам Голодомору у с. Шпилі, меморіального комплексу учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС у с. Страхолісся Іванківського району та меморіального комплексу «Янівська висота» в Обухівському районі.

 

 

      Серед документів можна було побачити матеріали розвитку суб’єктів підприємницької діяльності, таких як ТОВ «Українська Молочна Компанія», ПАТ «Яготинський маслозавод», ПАТ «Комбінат «Тепличний».

 

 

      КИЇВЩИНА НА ПОЧАТКУ ХХІ СТОЛІТТЯКиївщина завжди славилася своїми особливостями, яким присвячений один із розділів виставки – це документи про Героїв України, почесних громадян.

 

 

      Інші розділи виставки стосувались соціального розвитку області, питання вирішення екологічних проблем, суспільно-політичних процесів, міжнародним відносинам.

 

 

      Слід зазначити, що усі документи на виставці демонструвались широкому загалу вперше.

     КИЇВЩИНА НА ПОЧАТКУ ХХІ СТОЛІТТЯ Виставку можна відвідати з екскурсіями з 22 серпня по 15 вересня 2017 року.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій