«Міськводоканал» отримав з місцевого бюджету 460 тисяч гривень

Комунальне господарство
«Міськводоканал» отримав з місцевого бюджету 460 тисяч гривень
460 тисяч гривень у цьому році отримало комунальне підприємство «Міськводоканал» з місцевого бюджету. Зокрема – 19 тисяч гривень було виділено з міської «скарбниці» на ремонт насосів, 30 тисяч гривень – на придбання матеріалів для підключення до системи водопостачання трьох міських цвинтарів, 229 тисяч гривень на прокладання 800 метрів кільцевого водопроводу від вулиці Білоглинна до вулиці Героїв Небесної Сотні, 10,7 тисяч гривень на розробку проектно-кошторисної документації та технічних умов з підключення свердловини в районі Завокзалля, 118 тисяч гривень – на проект реконструкції КНС № 10, 42 тисячі гривень на коригування проекту реконструкції очисних споруд, який був розроблений у 2008 році. Окрім того, підприємство отримало 11,3 тисячі гривень на підключення вищезгаданої каналізаційно-насосної станції № 10 до електроенергії. І це ще не все. З державного бюджету виділено понад 1 мільйон гривень на реконструкцію КНС №10, що знаходиться в районі Світанку. Відкоригований проект реконструкції очисних споруд вже отримав експертний висновок і поданий до Головного управління капітального будівництва Київської обласної державної адміністрації. 
- Через низькі тарифи з водопостачання та водовідведення «Міськводоканал» нині перебуває в скрутному становищі, - зазначив начальник КП «Міськводоканал» Іван Дмитрович Болєлий. – Тому міською владою були вжиті заходи для покращення технічного забезпечення підприємства, аби березанці могли безперебійно отримувати послуги з водопостачання та водовідведення. Вперше міська влада надала таку суттєву допомогу «Міськводоканалу». Востаннє «Міськводоканал» отримував кошти у 2007-2008 роках. Відповідно до обласної програми розвитку ЖКГ, були замінені насоси на деяких КНС та центральному водозабірному комплексі. Також з місцевого бюджету підприємство отримало кошти, які були використані на будівництво вуличних водопроводів. Дольову участь у фінансуванні робіт брали й жителі міста. Це дало змогу забезпечити послугами централізованого водопостачання додатково близько 1000 абонентів. Підприємство покращило свою матеріальну базу – придбали бочку для викачування стоків, пересувний зварювальний агрегат, бензоелектрогенератор, дві мотопомпи, завдяки чому минулої осені вдалося загасили близько 10 га палаючих торф‘яників. Саме цього року завдяки фінансовій допомозі місцевого бюджету вдалося виконати чимало робіт. «Міськводоканал» вдячний міській владі –міському голові В.Г. Тимченку та першому заступнику міського голови А.М. Семененку за допомогу. Ці люди кожен ранок розпочинають з питань до мене, як до керівника «Міськводоканалу»: «Як справи з водопостачанням міста? Чи є якісь проблеми? Що потребує негайного вирішення?». 
Покращення якості послуг водопостачання вже відчули мешканці Заріччя. Є надія, що обласний бюджет виділить кошти на реконструкцію очисних споруд та ремонт каналізаційно-насосних станцій, зокрема центральної станції перекачування каналізаційних стоків №2, якій вже понад 30 років. Також планується будівництво нового водозабірного комплексу в районі Завокзалля. Таким чином вдасться покращити якість послуг з водопостачання та водовідведення.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій