ЖІНКИ-ЛІДЕРИ ЗМІН У МІСЦЕВИХ ГРОМАДАХ


 ЖІНКИ-ЛІДЕРИ ЗМІН У МІСЦЕВИХ ГРОМАДАХ11 вересня у м. Чернігів головний спеціаліст відділу економіки, власності, торгівлі та приватизації житла виконавчого комітету Березанської міської ради  Тетяна Гаврилюк  взяла участь у тренінгу «Жінки-лідери змін у місцевих громадах», організований Благодійним фондом «Рівність і взаємоповага».

Тренінг допомогав оволодіти основами майстерності публічного виступу та презентації своїх ідей; базовим інструментарієм щодо захисту своїх прав та можливостей на місцевому, національному та міжнародному рівнях, а головне –  зрозуміти, яким чином можна розвинути проектне мислення та підготувати соціальний проект, що може допомогти вирішити проблемні питання  громади.

 

Кожній учасниці було запропоновано розробити власний соціальний проект і представити його на заключній сесії у Києві, яка передбачає залучення як представниць з областей, активістів та активісток захисту та просування прав жінок в Україні, так і представників та представниць донорських організацій, що забезпечить формування комунікаційної платформи між зацікавленими особами для створенням можливостей щодо фінансування відібраних ініціатив.

 

Тетяна Гаврилюк,

Головний спеціаліст відділу економіки

ЖІНКИ-ЛІДЕРИ ЗМІН У МІСЦЕВИХ ГРОМАДАХ
ЖІНКИ-ЛІДЕРИ ЗМІН У МІСЦЕВИХ ГРОМАДАХ

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій