ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ. ЗУСТРІЧ З ПАТ "КИЇВХЛІБ"

     ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ. ЗУСТРІЧ З ПАТ "КИЇВХЛІБ"З метою укомплектування вакансій ПАТ «Київхліб» у приміщенні Березанського МЦЗ 13 вересня 2017 року відбулась зустріч з безробітними громадянами. ПАТ "Київхліб" представляла провідний фахівець Управління з підбору та адаптації Скиба Г.В.

     Скиба Г.В. ознайомила присутніх з умовами праці, графіком роботи, транспортним сполученням до місця роботи. Під час зустрічі пошукачам роботи були запропоновані такі вакансії: укладальник-пакувальник, тістоміс, пекар, формувальник, вантажник, прибиральник виробничих приміщень, муляр, слюсар-ремонтник, інженер-конструктор. Присутнім були роздані інформаційні матеріали та візитівки. За детальною інформацією звертатись до Березанського МЦЗ.

     ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ. ЗУСТРІЧ З ПАТ "КИЇВХЛІБ"14 вересня 2017 року заступник директора Прозорова Л.А. та провідний фахівець відділу надання соціальних послуг Баранько А.О. відвідали підприємство ТОВ "БЗБМ" та провели зустріч із заступником директора Гурін Б.П.. В ході зустрічі було надано інформацію про послуги служби зайнятості, про можливість стажування на підприємстві, про компенсацію ЄСВ, проведення тимчасових робіт та надано відповіді на запитання заступника директора. Гурін Б.П. акцентував увагу на виробництві на підприємстві екологічно чистого, комплексного, високоефективного органічного добрива рослинного походження "ПраймЕко", яке підвищує врожайність культур, підсилює стійкість рослин до заморозків, зменшує ураження кореневими гнилями, борошнистою росою, іржею.

     Підприємство планує надалі розширяти виробництво при наявності нових клієнтів, та приймати на роботу нових працівників. За детальною інформацією звертатись по тел. +380673536302 та +380504443663.

     Також відвідали підприємство ТОВ "МЦ "Баухемі". Зустріч відбулася із начальником відділу кадрів Романюк О.М.. Надано інформацію про звіти, які подаються до центру зайнятості, послуги , навчання на підприємстві, навчання під замовлення роботодавців та багато іншої нової інформації. Романюк О.М. розповіла про підприємство, про виробництво продуктів для сучасного будівництва та своєчасного ремонту будівельних споруд.

      Підприємству потрібен інженер-хімік.

     За детальною інформацією звертатись за тел.:(04576)6-54-53.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій