МОЛОДИМ - УСЮДИ В НАС ДОРОГА

МОЛОДІЖНА  ПОЛІТИКА

 

МОЛОДИМ  - УСЮДИ В НАС ДОРОГА

 

         МОЛОДИМ  - УСЮДИ В НАС ДОРОГАВ п’ятницю, 6 жовтня, в Центрі дозвілля відбулася зустріч начальника Управління молодіжної політики  та національно - патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації Марини Миколаївни Попатенко з молодіжним активом Березані. Метою цієї зустрічі було ознайомити представників молоді міста з основними напрямами роботи Управління, надати інформацію про можливість участі у конкурсі молодіжних проектів, розповісти  про створення та функціонування молодіжних центрів в Україні та за кордоном.

Керівник управління у своєму виступі наголосила, що активність молоді сьогодні – це запорука заможного та щасливого майбутнього всієї країни завтра, адже лише небайдужі люди можуть успішно розбудовувати економіку та соціальну сферу держави. Тож мета влади сьогодні – підтримувати ідеї молоді та допомагати в їх реалізації.

          МОЛОДИМ  - УСЮДИ В НАС ДОРОГАТакож Марина Миколаївна з великим зацікавленням слухала розповіді учасників Молодіжного банку ініціатив, який діє при благодійній фундації «Фонд громади Березані». Голова правління Фонду Алла Новікова багато уваги приділяє роботі з молоддю, тож багато ідей Молодіжного банку ініціатив вже втілено в життя (це організація вуличної бібліотеки, акція «Поміняй цигарку на цукерку», оформлення разом з дітьми з особливими потребами кімнати в реабілітаційному центрі, художнє оформлення автобусної зупинки навпроти НВК тощо). Юні березанці мають намір і надалі активно працювати на благо рідного міста. Тепер вони, дякуючи підтримці міської влади, мають приміщення, де можуть збиратися і працювати в комфортних умовах.

           МОЛОДИМ  - УСЮДИ В НАС ДОРОГАПеред присутніми, серед яких були завідувач сектору молоді та спорту виконавчого комітету Березанської міської ради Л.В.Іванова, директори та вчителі міських шкіл, виступила також керуючий справами виконавчого комітету Березанської міської ради Н.М.Слухай. Надія Михайлівна закликала юнаків і дівчат активно долучатися до життя Березані та пообіцяла всебічну підтримку їхніх ініціатив з боку міської влади.

 

Тамара Герасимчук

МОЛОДИМ  - УСЮДИ В НАС ДОРОГА

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій