ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА

        ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА23.10.2017 року керівником Баришівського об’єднаного  управління Пенсійного фонду Київської області Коваленко Н.В.,  надані роз’яснення  щодо перерахунку пенсій  з 01.10.2017 року  в рамках  пенсійної реформи  на апаратній нараді  в Березанській міській раді.  Висвітлені  такі питання:   кого стосується осучаснення пенсії, пенсії за спеціальними законами, новації в порядку  проведення  перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам, виплата пенсій в повному  розмірі, повернення відсотків  за достроковий  вихід на пенсію жінок, зміни в порядку обчислення  коефіцієнта страхового стажу та інші питання.

         Також Коваленко Н.В.  пояснила, що пенсії всіх пенсіонерів зростуть не однаково, збільшення  розміру пенсії у зв’язку з осучасненням заробітку в кожного пенсіонера  своє, оскільки  враховуються  показники коефіцієнта заробітку та тривалість  страхового стажу кожного пенсіонера  індивідуально.

            В зв’язку з присутністю всіх керівників  м. Березань  також надані рекомендації щодо  контролю детінізації доходів найманих працівників  та виплата  заробітної плати в конвертах на підприємствах так, як порушення законодавства несе за собою забезпеченість  в майбутньому  кожного працівника.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій