ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

       ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ3 грудня в Україні відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю, що є справедливою шаною суспільства та нагадуванням всім про обов'язок перед людьми з особливими потребами, яким необхідна наша підтримка.

      До заходів з нагоди відзначення дня людей з особливими потребами долучилися працівники підприємств, організацій міста Березань та меценати.

      У школі мистецтв відбувся майстер-клас із виготовлення новорічних прикрас, організований ЦДЮТ "Надія". Трохи згодом дітки та їх рідні мали змогу насолодитися невеликим концертом, який підготували вихованці закладу. А на завершення усіх присутніх почастували смаколиками працівники територіального центру.

     ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮУ міському будинку культури було вручено грамоти  та подяки за небайдужість, активну громадську позицію березанцям, які мають інвалідність. Урочистості супроводжувалися музичними виступами аматорів сцени. 

      У межах заходу презентували виставку робіт людей з особливими потребами. Мужні і мудрі, сердечні та людяні – вони мали нагоду просто поспілкувалися, обмінятися новинами і відпочити у затишному колі знайомих та друзів.

      ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮПроведення Міжнародного дня інвалідів спрямоване на привернення уваги до проблем людей з особливими потребами, захист їх гідності, прав і добробуту. А створення належних умов життя дасть їм змогу повніше реалізувати особистий потенціал, інтегруватися в суспільство.

     ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮТож нехай відкриються душі небайдужих людей до тих, хто потребує захисту… Нехай добро і милосердя живуть у серці кожного!

ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ
ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ
ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ
ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ
ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

 

 

 

 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Jeromehip
If you are getting the marriage already, weigh whether you can augmentation the amount you're contributing. This is outstandingly signal if you cours du bitcoin btc en euros haven't fully maxed completely the annual contribution limit in previous years cours bitcoin. Ideally, you should be extenuating up to cours du bitcoin the exhaustive annual contribution limit each year, every year.

  • Нравится
  • 0
Додати коментарій