ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

       ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ3 грудня в Україні відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю, що є справедливою шаною суспільства та нагадуванням всім про обов'язок перед людьми з особливими потребами, яким необхідна наша підтримка.

      До заходів з нагоди відзначення дня людей з особливими потребами долучилися працівники підприємств, організацій міста Березань та меценати.

      У школі мистецтв відбувся майстер-клас із виготовлення новорічних прикрас, організований ЦДЮТ "Надія". Трохи згодом дітки та їх рідні мали змогу насолодитися невеликим концертом, який підготували вихованці закладу. А на завершення усіх присутніх почастували смаколиками працівники територіального центру.

     ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮУ міському будинку культури було вручено грамоти  та подяки за небайдужість, активну громадську позицію березанцям, які мають інвалідність. Урочистості супроводжувалися музичними виступами аматорів сцени. 

      У межах заходу презентували виставку робіт людей з особливими потребами. Мужні і мудрі, сердечні та людяні – вони мали нагоду просто поспілкувалися, обмінятися новинами і відпочити у затишному колі знайомих та друзів.

      ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮПроведення Міжнародного дня інвалідів спрямоване на привернення уваги до проблем людей з особливими потребами, захист їх гідності, прав і добробуту. А створення належних умов життя дасть їм змогу повніше реалізувати особистий потенціал, інтегруватися в суспільство.

     ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮТож нехай відкриються душі небайдужих людей до тих, хто потребує захисту… Нехай добро і милосердя живуть у серці кожного!

ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ
ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ
ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ
ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ
ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

 

 

 

 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій