УРЯД ЗАБЕЗПЕЧИВ ВЧАСНЕ УХВАЛЕННЯ БЮДЖЕТУ

Уряд забезпечив вчасне ухвалення бюджету


    УРЯД ЗАБЕЗПЕЧИВ ВЧАСНЕ УХВАЛЕННЯ БЮДЖЕТУПередбачене  проектом бюджету-2018 збільшення видатків на соціальну сферу і капітальні державні інвестиції прискорить економічне зростання України.

      1 грудня Кабінет Міністрів ухвалив рішення щодо направлення до парламенту доопрацьованого проекту Закону «Про Державний бюджет України на 2018 рік». Документ був обговорений з усіма парламентськими фракціями і представниками профільного комітету ВР.  Завершення підготовки документу до другого читання дасть можливість Верховній Раді розглянути бюджетний законопроект вже 7 грудня. Таким чином уряд поклав край хибній практиці ухвалення бюджетного закону «під ялинку».

     Вчасно ухвалений бюджет забезпечить безперебійне фінансування державних видатків на соціальну сферу і капітальних інвестицій, що стимулюватиме подальше економічне зростання країни. Це означає, що ініційовані урядом реформи – пенсійна, освітня, медична, – будуть повністю профінансовані, збільшені видатки на підтримку пріоритетних секторів економіки, соціальну допомогу і пільги.

 

     Більше інформації:

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=250468661&cat_id=244276429

 

Бюджет 2018

 


 

Департамент інформації та комунікацій

з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій