ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬПовідомлення про проведення громадських слухань

щодо врахування громадських інтересів при розробці детального плану території в м. Березань

по вул. Березанський шлях, 46

 

Містобудівна документація «Детальний план території з метою відведення земельної ділянки комунальної власності територіальної громади міста Березань по вул.Березанський шлях,46, орієнтовною площею 23.0 га з метою продажу на земельних торгах (аукціонах) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості».

Метою розробки детального плану території земельної ділянки є відведення земельної ділянки комунальної власності територіальної громади міста Березань, орієнтовною площею 23.0 га, для продажу права оренди на земельних торгах (аукціонах).

Ділянка розташована в місті Березань по вул. Березанський шлях,46, в межах населеного пункту в адміністративних межах Березанської міської ради.

Замовником даного детального плану виступає Березанська міська рада, 07541, Київська область, м.Березань, вул.Героїв Небесної Сотні, 1. 

Розробником детального плану є архітектор Харчов Микола Олексійович (Кваліфікаційний сертифікат відповідального виконавця окремих видів робіт (послуг) пов’язаних із створенням об’єкта архітектури від 13.05.2016 серія АА № 002928).

З детальним планом можна ознайомитись в термін з   12.01.2018р. по 12.02.2018р. на сайті Березанської міської ради  www.berezan.org.ua, увідділі містобудування, архітектури та ЖКГ виконавчого комітету Березанської міської ради,  а також надавати до відділу пропозиції  та зауваження ( м.Березань, вул.Героїв Небесної Сотні,4).

Детальний план містить текстові та графічні матеріали.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій та зауважень є міський голова Тимченко Володимир Григорович.

         Термін подання пропозицій та зауважень з 12.01.2018 р.по 12.02.2018р.

 

 

 

 

Міський голова           (підпис)                         В.Г.Тимченко

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій