ПРО РОБОТУ ВІДДІЛУ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ

ПРО РОБОТУ ВІДДІЛУ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВПро роботу відділу ведення державного реєстру виборців виконавчого комітету Березанської міської ради

 

Робота відділу ведення Державного реєстру виборців спрямована на виконання законів України „Про державний реєстр виборців”, „Про захист інформації”, „Про місцеві вибори”, постанов та доручень Центральної виборчої комісії та інших правових актів з питань забезпечення конституційних прав громадян.

 

ПРО РОБОТУ ВІДДІЛУ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВОсновними завданнями, виконання яких забезпечують працівники відділу – начальник Чорна Ніна Валеріївна та головний спеціаліст Євенко Віра Петрівна - є періодичне поновлення та уточнення персональних даних Реєстру, взаємодія із суб’єктами подання відомостей про виборців, підготовка та проведення виборчих кампаній.

 

Ніна Валерївна закликає  жителів міста Березань звертатися до відділу ведення державного реєстру виборців для уточнення та перевірки своїх персональних та ідентифікаційних даних, щоб мати змогу брати участь у виборах. Особливо слід звернути увагу виборцям, яких не було у списках на попередніх виборах.

 

ПРО РОБОТУ ВІДДІЛУ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВПри зверненні для перевірки та уточнення персональних даних при собі необхідно мати паспорт громадянина України.

 

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами відділу: 6-34-32 та 6-27-77 або за адресою: м. Березань, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 (приміщення міської ради).

 

Графік роботи: з 8:00 по 17:00 (крім суботи та неділі), у виборчу кампанію – без вихідних.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій