Ук Дара Чан - бронзовий призер Чемпіонату світу з таеквон-до серед ветеранів

Цими днями Березань святкуватиме визначну дату – свій 400-річний ювілей. І дуже приємно, що наше місто має ким пишатися, адже тут живуть надзвичайно талановиті, творчі, ініціативні, трудолюбиві люди, слава про яких лине на весь світ. Саме до таких березанців належить відомий художник і спортсмен, абсолютний чемпіон Європи з таеквон-до, президент Київської обласної федерації таеквон-до ІТФ, інструктор міжнародного класу, володар чорного поясу 5-го Дану Ук Дара Чан. І нам сьогодні особливо приємно повідомити читачам про черговий успіх спортсмена-земляка на ниві спорту - якраз напередодні 400-річчя Березані він став бронзовим призером Чемпіонату світу з таеквон-до (ІТФ) серед ветеранів, який проходив з 5 по 11 вересня в італійському місті Андріа.Ук Дара Чан - бронзовий призер Чемпіонату світу з таеквон-до серед ветеранів
Загалом, всесвітній чемпіонат - 12-а Першість світу серед юніорів і 7-й Чемпіонат світу серед ветеранів - зібрав 553 учасники з 64 країн. Національну збірну України представляли 35 спортсменів, 6 тренерів збірної, 2 офіційно запрошених оргкомітетом суддів міжнародної категорії і головний представник делегації - Президент Національної Федерації. Команда юніорів гідно завоювала 7 золотих, 9 срібних і 13 бронзових медалей і посіла в загальнокомандному заліку почесне 2 місце.
 Достойно виступила й ветеранська збірна українських таеквондистів, котру очолював Ук Дара Чан. Серед 18 команд-учасниць вони посіли четверту сходинку, поступившись спортсменам з Кореї, Японії та Чехії і впевнено обійшовши Росію. Вітаємо! Це доволі вагомі здобутки. Хоча сам Дара Чан зізнався, що не зовсім задоволений власним результатом, адже був націлений лише на перемогу. Сподіваємося, що наступного разу наш земляк обов»язково здобуде титул чемпіона світу з таеквон-до. А поки в нього є час для наполегливих тренувань. До того ж свою майстерність передаватиме й синові Денису, якого буде готувати до участі в Чемпіонаті Європи з таеквон-до, що відбудеться у 2017 році в Ліверпулі.
Сьогодні ж Ук Дара Чан дякує Березанському міському голові В.Г. Тимченку та голові благодійної організації «Фонд громади м. Березань» А.В. Новіковій за фінансову підтримку його поїздки на Чемпіонат світу, адже без їхньої допомоги участь збірної ветеранів України на світовому чемпіонаті була б неможливою.