ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ВИРОБНИЦТВІ

ПРОВЕДЕННЯ ДНЯ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ВИРОБНИЦТВІ - ЕФЕКТИВНА ФОРМА РОБОТИ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ВИРОБНИЦТВІПроведення Днів відкритих дверей на виробництві є однією з форм роботи служби зайнятості. Метою таких заходів є інформування клієнтів центру зайнятості про можливість працевлаштування, умови праці, вимоги до претендентів на вакантні місця, професії, які користуються сталим попитом у роботодавця, ознайомлення щодо можливостей кар’єрного зростання, соціальних гарантій, а також надання роботодавцю можливості презентувати свій бізнес.

15 березня 2018 року за сприяння Березанського міського центру зайнятості та ТОВ «МЦ БАУХЕМІ» було проведено День відкритих дверей на виробництві. У даному заході взяли участь 8 безробітних, директор центру зайнятості Глущук Ю.В., провідний фахівець з питань зайнятості Баранько А.О. та головний інженер підприємства Балановський В.І.     

       Клієнтів служби зайнятості було ознайомлено з основним напрямом діяльності підприємства, а саме - виготовлення різноманітних бетонних сумішей.ТОВ «МЦ Баухемі» відповідально ставиться до технічної підтримки клієнтів, що займаються виготовленням товарного бетону та залізобетонних виробів. З цією метою компанія створила сучасну атестовану лабораторію бетону. Це дає можливість створювати рецептури бетону, перевіряти  міцність бетону на стиск, його водонепроникність, морозостійкість. 

       ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ВИРОБНИЦТВІПід час проведення заходу шукачі роботи безпосередньо спілкувалися з роботодавцем, учасники детально ознайомилися з характером, умовами, специфікою роботи та основними вимогами до потенційних претендентів. В свою чергу, фахівцями Березанського міського центру зайнятості було презентовано весь спектр послуг роботодавцям для вирішення кадрових питань.

Наприкінці заходу всі бажаючі склали резюме і подякували організаторам за цікаву та корисну екскурсію.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій