ВІД ТИМЧАСОВОЇ ЗАЙНЯТОСТІ ДО ПОСТІЙНОГО МІСЦЯ РОБОТИ!


ВІД ТИМЧАСОВОЇ ЗАЙНЯТОСТІ ДО ПОСТІЙНОГО МІСЦЯ РОБОТИ!В рамках акції «Живи та працюй в Україні»  04 квітня  2018  року в приміщенні Березанського МЦЗ пройшов семінар на тему «Організація громадських та інших робіт тимчасового характеру». В заході взяли участь соціальні партнери та роботодавці міста, а саме: КП «Березанський комбінат комунальних підприємств», КП «Міськводоканал», КП «Житлово-побутове підприємство», ТОВ «Орес-Агро», ПП «Сорт» та ін.

Баранько Алла Олександрівна, провідний фахівець з питань зайнятості, спеціаліст по роботі з роботодавцями  ознайомила присутніх зі станом та новими тенденціями на ринку праці, про нові можливості співпраці з роботодавцями в сучасних умовах. Також розповіла про порядок організації оплачуваних громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, порядок їх фінансування згідно з вимогами Закону України «Про зайнятість населення», можливість їх проведення у 2018 році із залученням коштів на пропорційних умовах з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та місцевих бюджетів.

Саме за рахунок тимчасової зайнятості можна оперативно задовольнити потреби роботодавців у робочій силі та виконати певні види робіт. З іншого боку, громадські та інші роботи тимчасового характеру є засобом реалізації політики зайнятості населення, що може зняти соціальну напругу на ринку праці, сприяти соціально-економічному розвитку міста, а також забезпечити трудову адаптацію клієнтів служби зайнятості і бути для них  джерелом доходу у  скрутний з матеріальної точки зору період.

Також,  на семінарі було опрацьовано актуальну тему введення в експлуатацію нового Веб-сайту «Єдине соціальне середовище зайнятості». Баранько А.О. розповіла про основні переваги сайту та практично ознайомила присутніх з правилами користування «Електронного кабінету роботодавця».

Учасники семінару висловили подяку організаторам заходу та за запрошення до участі в наступних семінарах, які організовує Березанський міський центр зайнятості.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій