ПРОФЕСІОГРАФІЧНА ЕКСКУРСІЯ НА ВИРОБНИЦТВІ


ПРОФЕСІОГРАФІЧНА ЕКСКУРСІЯ НА ВИРОБНИЦТВІ Професіографічна екскурсія, як одна із форм профорієнтаційної роботи, дає можливість побачити внутрішній зміст професії, отримати інформацію із першоджерел, поспілкуватись як і з роботодавцями, так і з професіоналами своєї справи.

10.04.2018 школярі 9-х класів побували на професіографічній екскурсії в одному з найбільших підприємств міста – ТОВ «Березанська суконна фабрика»,  яке займається  виготовленням текстильних виробів, крім одягу.   

    Захід проведено за участю директора Березанського МЦЗ Ю.В. Глущука, провідного фахівця з питань зайнятості А.О. Баранько, працівників фабрики, керівника групи учнів та 10 школярів.

ПРОФЕСІОГРАФІЧНА ЕКСКУРСІЯ НА ВИРОБНИЦТВІ Під час екскурсії присутнім були презентовані актуальні професії підприємства, а саме: «сортувальник сировини та волокна», «сортувальник виробів, сировини та матеріалів», «прядильник», «слюсар - ремонтник», «швачка», «вантажник».

Діти були вражені масштабами підприємства, кількістю працюючих на підприємстві працівників (понад 130 осіб). Школярі із задоволенням крокували цехами виробництва, знайомлячись з умовами та обов’язками кожної професії та активно ставили питання представникам підприємства.

ПРОФЕСІОГРАФІЧНА ЕКСКУРСІЯ НА ВИРОБНИЦТВІ Учні отримали змістовну і корисну інформацію про важливість робітничих професій, про основні вимоги до представників даних професій, про необхідність знань і вмінь, якими має бути наділена людина, для того щоб працювати на даному підприємстві.
За словами дітей, екскурсія була дуже цікавою, адже можна було отримати багато цікавої інформації. Школярі були не лише уважними слухачами, а й активними учасниками заходу. А головне – цей захід був корисним, особливо для тих, хто вагався стосовно свого вибору: всі впевнилися, щоб стати справжнім професіоналом, мало мати до обраної професії хист, слід озброїтися необхідними знаннями, бути старанним та наполегливим у досягненні своєї мети.  І лише тоді професія стане справою життя.

 


     Директор МЦЗ

 Глущук  Ю.В. 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій