ВИКОРИСТАННЯ СУБВЕНЦІЙНИХ КОШТІВ

ВИКОРИСТАННЯ СУБВЕНЦІЙНИХ КОШТІВВИКОРИСТАННЯ СУБВЕНЦІЙНИХ КОШТІВ ДЛЯ НАДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ ОСОБАМ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ

 

З метою забезпечення закупівлі сучасних (міжнародного рівня) методик для проведення комплексної оцінки розвитку дітей з особливими освітніми потребами та навчання фахівців інклюзивно-ресурсних центрів використанню цих методик (обробці та інтерпретації результатів для надання висновків, аналізу результатів тестування) у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству освіти і науки на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, здійснено перерозподіл деяких видатків. Відповідні зміни внесено до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2017 р. № 88.

Субвенція розподілена між бюджетами обласних та Київської міської державних адміністрацій пропорційно кількості інклюзивно-ресурсних центрів, які створені та які планується створити у 2018 році.  Розподіл здійснено відповідно до Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 р. № 545, та використовуючи дані Державної служби статистики України щодо кількості дітей.

Ці кошти субвенції будуть використані для оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсних центрів для надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами, зокрема, придбання методичного, навчального та програмного забезпечення, предметів, матеріалів і обладнання, у т. ч. довгострокового користування. Обсяг цих видатків субвенції віднесено до видатків розвитку.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій