КОМПЕНСАЦІЯ ЄСВ – ЦЕ ВИГІДНО РОБОТОДАВЦЯМ

КОМПЕНСАЦІЯ ЄСВ – ЦЕ ВИГІДНО РОБОТОДАВЦЯМ

Сьогодні вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження взаємовигідних партнерських відносин між службою зайнятості і роботодавцями. І досвід останніх років свідчить, що співпраця з юридичними та фізичними особами - підприємцями більш ефективна, якщо вона будується на основі врахування інтересів роботодавців, і перш за все – економічних. Саме тому актуальним напрямком в роботі центру зайнятості з роботодавцями міста, який покликаний стимулювати їх на створення нових робочих місць, є компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Так, 11 квітня 2018 року в рамках загальнообласної акції «Живи та працюй в Україні» Березанським МЦЗ було проведено семінар для роботодавців, який пройшов за участю директора центру зайнятості Ю.В. Глущука, спеціаліста по роботі з роботодавцями А.О. Баранько,  ТОВ «Белла-Трейд», ТОВ «Белла-Центр», ПП «Ефект», ФОП  А.С. Арбатських та ін. Також на захід були запрошені соціальні партнери Березанського МЦЗ «Управління соціального захисту населення», «Сектор за додержанням законів про працю».

КОМПЕНСАЦІЯ ЄСВ – ЦЕ ВИГІДНО РОБОТОДАВЦЯМПредставники підприємств та підприємці, які вже тривалий час співпрацюють з службою зайнятості в цьому напрямку, розкрили переваги користування можливістю отримання державної підтримки, зменшення податкового навантаження на фонд оплати праці роботодавців. Спеціалісти центру зайнятості повідомили учасникам семінару про напрямки співпраці служби зайнятості з роботодавцями, можливості задоволення потреби в персоналі, ознайомили з сучасними реаліями ринку праці, проінформували про професійно-кваліфікаційних склад осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.
Під час семінару присутні дійшли висновку, що запропонована компенсація єдиного внеску дійсно є підтримкою для роботодавців в сучасних складних економічних умовах, та сприяє легалізації трудових відносин з найманими працівниками.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій