Подаруйте дитині щастя жити в родині

Подаруйте дитині щастя жити в родиніПодаруйте дитині щастя жити в родині

 

30 вересня в День святих Віри, Надії та Любові, а також їхньої матері Софії, відзначається День усиновлення в Україні. Цей день є символом милосердя і добра по відношенню до людей.

Щасливе дитинство... В чому його суть? Відповіді, зрозуміло, можуть дещо різнитися. Та все ж, погодьтеся, головним критерієм дитячого щастя є виховання в сім'ї, де панує атмосфера любові, родинного затишку, взаєморозуміння. Звичайно, для тих, хто з першого дня життя оточений увагою і піклуванням люблячих батьків, все це сприймається, як належне. А от для сиріток, які зростають у дитячих будинках та інтернатах, - це найзаповітніша мрія, найпалкіше бажання.

Як чекає дитина - сирота, що одного прекрасного дня прийде подружжя - добрі, лагідні люди, які заберуть її у свою сім'ю! І вона також матиме маму і тата, а можливо, й братиків та сестричок. Якби ви поглянули в сирітські оченята, то побачили б велику надію і таке гаряче щире прохання: «Подаруйте мені радість життя в родині, мені так потрібні батьки, котрі б мене любили!»..

Одною із найкращих форм влаштування для дитини є усиновлення. Сьогодні тема усиновлення активно висвітлюється, аби привернути суспільну увагу до проблем дітей, що з різних причин позбавлені батьківської любові. Згідно зі статтею 207 Сімейного Кодексу України, визначено, що усиновлення дитини проводиться у її найвищих інтересах для забезпечення стабільних та гармонійних умов її життя. Усиновлення – це прийняття усиновлювачем у свою сім’ю дитини на правах сина або дочки, що здійснене на підставі рішення суду.

Усиновлення – це особлива дорога батьківства: благородна і складна, переповнена емоціями, очікуванням, тривогами…

В День усиновлення служба у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Березанської міської ради від щирого серця вітає тих батьків, які здійснили цей відважний крок і взяли дитину у свою родину: бажаємо їм розуміння, доброти, терпіння та здоров’я.

Ми дякуємо кожній сім'ї, яка вже прийняла до себе знедолену дитину, чи, можливо, саме збирається це зробити.Ми дякуємо кожній людині, яка, переймаючись долею таких дітей, робить усе, щоб сироти отримали нових люблячих батьків або відновили стосунки зі своїми рідними. Ми дякуємо усім тим, хто розуміє глибину проблеми сирітства та її наслідків і бере на себе відповідальність за її вирішення, тим самим змінюючи майбутнє України.

Нехай ваше рішення про усиновлення дитини стане одним з найкращих рішень у вашому житті. Хай любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть вам у будівництві міцного довголіття власної родини!

Якщо ви маєте бажання подарувати нову сім’ю дитині, що втратила своїх рідних, ви можете звернутися до служби у справах дітей та сім’ї (тел.6-11-36).

 

Світлана РОЩИНА, начальник служби у справах дітей та сім’ї.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій