ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З СЕРЕДНЬОВІЧНОГО БОЮ «ЗОВ ГЕРОЇВ»

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З СЕРЕДНЬОВІЧНОГО БОЮ «ЗОВ ГЕРОЇВ»19 і 20 травня у Древньому Києві в «Парку Київська Русь» відбудеться чемпіонат України з середньовічного бою «Зов героїв».

Учасниками змагань стануть понад 200 бійців з усіх куточків України. Вони вдягнуть обладунки, які носили воїни за часів Середньовіччя і воюватимуть справжніми мечами, алебардами, фальшіонами.

Це будуть не постановочні бої, а реальні битви, у яких спортсмени під час безкомпромісних сутичок з’ясовуватимуть, хто з них гідний звання чемпіона України з середньовічного бою в 2018 році.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З СЕРЕДНЬОВІЧНОГО БОЮ «ЗОВ ГЕРОЇВ»Змагання триватимуть упродовж двох днів. А в перервах між боями гостей «Парку Київська Русь» розважатимуть своїми виступами кінно-трюковий театр Древнього Києва, а також ігрова програма для дітей та дорослих.

Вперше у рамках чемпіонату буде проходити Дитячий турнір. Участь зможуть прийняти усі бажаючі. Вік дітей від 6 до 17 років. Будуть одиночні бої з м’якими обладунками в номінації «щит-меч». Для участі необхідна попередня реєстрація.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З СЕРЕДНЬОВІЧНОГО БОЮ «ЗОВ ГЕРОЇВ»Детальніше ознайомитися із заходами у «Парку Київська Русь» можна на сайті:

http://parkkyivrus.com/call-of-heroes/call-of-heroes-may-ru.html

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З СЕРЕДНЬОВІЧНОГО БОЮ «ЗОВ ГЕРОЇВ»

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій