ГРОМАДСЬКІ РОБОТИ - ЯК ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

У січні-квітні 2018 року до виконання громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 104 особи із числа безробітних

 

ГРОМАДСЬКІ РОБОТИ - ЯК ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯГромадські роботи є видом суспільно корисних оплачуваних робіт в інтересах територіальної громади, які організовуються для додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб і виконуються ними на добровільних засадах.

Вирішуючи проблеми зайнятості жителів м. Березань, Березанський міський центр зайнятості постійно співпрацює з органами місцевого самоврядування. Щороку в міському бюджеті передбачаються кошти на оплату праці безробітних громадян, які брали участь в громадських роботах, затверджується перелік видів громадських та інших робіт тимчасового характеру, які мають суспільно корисну спрямованість для громади міста.

ГРОМАДСЬКІ РОБОТИ - ЯК ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯПротягом січня-квітня 2018 року до виконання громадських та інших робіт тимчасового характеру на добровільних засадах вже було залучено 104 особи із числа безробітних.

Громадські роботи також проводяться напередодні святкування 73 річниці Дня Перемоги. Працівники КП "Березанський комбінат комунальних підприємств виконавчого комітету Березанської міської ради” разом з безробітними організували роботи з благоустрою території міста, зон відпочинку, територій прилеглих до пам’ятників культури, упорядкування меморіалів, місць поховання загиблих захисників Вітчизни.

З огляду на те, що користь від організації громадських робіт для суспільства очевидна, служба зайнятості й надалі розвиватиме співпрацю у цьому напрямку з усіма зацікавленими сторонами соціального партнерства.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій