ТРЕНУВАЛЬНА ЕВАКУАЦІЯ У ЗОШ № 2

Тренувальна евакуація

в Березанській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

 

ТРЕНУВАЛЬНА ЕВАКУАЦІЯ У ЗОШ № 2На виконання листа ДОН КОДА від 16.04.2018 № 12-01-13/1425 «Про проведення навчальної евакуації»,  у зв’язку з проведенням в освітніх закладах міста Тижня безпеки життєдіяльності, а також  в рамках проведення планової перевірки додержання вимог нормативно-правових актів та нормативних документів у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки  Головним управлінням ДСНС України в Київській області (представник-старший лейтенант служби цивільного захисту Черненко Олег Васильович)       7 травня 2018 року в Березанській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 було проведено практичне відпрацювання евакуації учнів та працівників закладу у випадку пожежі – загоряння відбулось у кабінеті хімії.

ТРЕНУВАЛЬНА ЕВАКУАЦІЯ У ЗОШ № 2Слід відзначити злагодженість та організованість, швидкість реакції працівників та учнів закладу під час виконання інструкцій та плану евакуації на випадок пожежі. Учні із класів виведені вчителями організовано, класні журнали збережено, рапорт вчителя прийнято відповідальним за евакуацію.

Втішно, що міська команда ДСНС на пожежній машині прибула за лічені хвилини та оперативно розгорнула роботу по гасінню пожежі.                      

Хочеться вірити, що березанці будуть учасниками лише тренувальних евакуацій.

 

 

Шикіна Т.І.,

начальник відділу освіти 

ТРЕНУВАЛЬНА ЕВАКУАЦІЯ У ЗОШ № 2                                                  

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій