ВІДКРИТТЯ ПРЕЗИДЕНТОМ ФАПУ У С. БОДЕНЬКИ

     В Україні стартувала Велика Президентська Програма із реформування сільської медицини. І розпочалась вона із Вишгородського району. 
 

     Сьогодні, 15 травня, в селі Боденьки президент України Петро Порошенко взяв участь у відкритті нового фельдшерсько-акушерського пункту зі службовим житлом.


     "Сьогодні відкриваємо фельдшерсько-акушерський пункт зі службовим житлом в селі Боденьки Вишгородського району Київської області. Ми починаємо реалізацію проекту реформи сільської медицини", - йдеться у повідомленні.


      Повідомляється, що після спілкування з партнерами із Франції, Німеччини, Канади, Світового банку було запропоновано модель телемедицини, коли у сільській амбулаторії будуть знаходитися найнеобхідніші прибори для швидкої діагностики, а показники передадуть до медичного хабу, де лікарі поставлять діагноз.


     Менше ніж за рік нам вдалося звести перший в Україні енергоефективний фельдшерський пункт. Коли цей проект ми поставимо на потік – основні роботи можна буде завершити за 7 місяців. І впровадження цього проекту буде розповсюджено на всю Україну", - зазначив президент.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій