ПРОФЕСІОГРАФІЧНА ЕКСКУРСІЯ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ЛІКАРІВ


ПРОФЕСІОГРАФІЧНА ЕКСКУРСІЯ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ЛІКАРІВВ профорієнтаційній роботі зі школярами дуже важливо звернути увагу підростаючого покоління на необхідність врахування вимог сучасного ринку праці при виборі майбутньої професії. Особливої уваги варто практичне ознайомлення школярів з низкою актуальних на ринку праці професій шляхом проведення професіографічних екскурсій на підприємствах міста.

Формування у молодих людей мотивації до вибору робітничих професій – є важливим чинником попередження зростання безробіття серед молоді. Так, 14 травня 2018 року за ініціативи Березанського міського центру зайнятості було організовано для учнів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів професіографічну екскурсію до Березанської міської лікарні.

 У заході взяли участь: заступник головного лікаря Вусятицький Юрій Романович, представники Березанського міського центру зайнятості, керівника групи та 10 школярів.

Екскурсію для школярів було розпочато у холі лікарні заступником головного лікаря Юрієм Романовичем, який привітав школярів та розповів про існуючі відділення лікарні, кількість працюючих лікарів за різноманітним фахом, провів презентацію медичної установи, яку почав з оновленої реєстратури із сучасним євроремонтом. Потім діти побачили новий рентгенапарат, який є одним з найсучасніших та найкращих у Київській області, ознайомилися з ехокардіографом, який дає можливість обстежити серце, що раніше було можливо лише у спеціалізованих закладах столиці. Юрій Романович зазначив, що таке обладнання дасть можливість обстежувати не тільки жителів міста Березань, а й пацієнтів, направлених іншими закладами. Також Березанська міська лікарня має сучасну лабораторію, а саме:  автоматичний гематологічний аналізатор та автоматичний біохімічний аналізатор. Завдяки цим апаратам можна здійснювати розширений аналіз крові по 22 параметрах, що дасть можливість лікарям більш точно встановлювати діагноз пацієнтам.

ПРОФЕСІОГРАФІЧНА ЕКСКУРСІЯ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ЛІКАРІВШколярі  отримали змістовну і корисну інформацію про важливість медичних професій. Звичайно ж, до остаточного вибору професії ще є час, проте нехай здійсняться дитячі мрії і кожен знайде собі роботу, про яку він мріє. Такі зустрічі, безперечно, залишають слід у свідомості. Хтозна, можливо невдовзі, хтось з цих школярів з натхненням працюватиме в Березанській міській лікарні.

ПРОФЕСІОГРАФІЧНА ЕКСКУРСІЯ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ЛІКАРІВ
ПРОФЕСІОГРАФІЧНА ЕКСКУРСІЯ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ЛІКАРІВ

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій