ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ

     ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЄВРОПИ В УКРАЇНІСьогодні у міському будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Дня Європи в Україні та Дня депоратції кримських татар. Проведення цієї загальнодержавної акції було започатковано відповідно до Указу Президента України № 339 від 19.04.2003 року, згідно з яким встановлено третю суботу травня датою святкування в Україні Дня ЄвропиВперше заходи, присвячені цьому дню, проводилися в 2003 році.
     Перший заступник Березанського міського голови Анатолій Семененко від імені міського голови Володимира Тимченка та виконавчого комітету Березанської міської ради привітав усіх присутніх зі святом та вручив виготовлені Березанським ЦНАПом закордонні паспорти жителям міста.
    Після заходу, гості свята мали нагоду переглянути концертну програму, яку підготували артисти міського будинку культури. 
     Згодом, о 16 годині, у рамках відзначення Дня Європи відбудеться показ документального фільму приуроченого до Дня Європи «Maidan Dreaming – рух Києва до Європи», а о 17 годині - показ художнього фільму приуроченого до Дня депортації кримських татар «Хайтама».
ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЄВРОПИ В УКРАЇНІВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ
ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ
ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ
ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій