Учителі виводять нас у люди

Золотокоса осінь принесла нам ще одне світле свято – День працівників освіти або День вчителя, як називають у народі це свято. 30 вересня, коли освітяни відзначали своє свято, видалося напрочуд теплим і сонячним. Багато учнів прямували до шкіл з квітами, і випадкові перехожі зустрічали їх з посмішками. Кожен згадав свого вчителя, який дав міцні знання, відкрив багатий світ духовності, навчив жити. Березанських вчителів та вихователів вітали і в будинку культури, де виконком міської ради організував урочистості з нагоди Дня працівників освіти. На свято завітали поважні гості: Березанський міський голова Володимир Тимченко, депутат Київської обласної ради Олександр Павленко, заступник міського голови Руслан Хруль, керуючий справами виконкому міської ради Надія Слухай та секретар міської ради Лариса Москаленко.Учителі виводять нас у люди
Учителі виводять нас у люди
З вітальним словом до освітян звернувся міський голова Володимир Тимченко.
- Дуже приємно бути присутнім на святі освітян, - звернувся Володимир Григорович. – Мені приємно вітати педагогів, які дають освіту маленьким і дорослим березанцям. Зі святом вас, шановні! Добра і здоров‘я кожному з Вас! 
Міський голова подякував педагогам за допомогу у підготовці до святкування 400-річчя міста та відзначив, що саме завдяки клопіткій праці вчителів про Березань дізналася вся Україна. Це вони виховали юних героїв, котрі затримали злочинця. 
Працівників освітніх закладів привітали депутат обласної ради Олександр Павленко та голова ради профспілки працівників освіти Наталя Хвостенко.
Кращі освітяни отримали нагороди.  Почесними грамотами Департаменту освіти та науки Київської обласної державної адміністрації були нагороджені вчитель початкових класів ЗОШ № 2 Лариса Ятченко, завідуюча дитячим навчальним закладом «Сонечко» Олена Жила, вчитель української мови та літератури ЗОШ № 4 Світлана Усмединська, заступник директора Березанського НВК з виховної роботи Валентина Крачок, вчитель фізкультури ЗОШ № 1 Людмила Лепеха. Подяки Березанської міської ради та її виконавчого комітету отримали вчитель фізкультури ЗОШ № 4 Наталя Сидоренко,  вчитель історії НВК Світлана Білецька, вчитель української мови та літератури ЗОШ №1 Оксана Андронова, вчитель української мови та літератури ЗОШ №4 Олеся Шаповал, вчитель біології НВК Олена Мартенко, бібліотекар ЗОШ №2 Світлана Яценко, вчитель географії та біології ЗОШ №2 Наталія Войтенко, заступник директора ЗОШ №1 з виховної роботи Любов Божко, яка ще й отримала нагороду за ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Земля - наш спільний дім». Освітян також нагородили грамотами відділу освіти.
Музичний подарунок присутнім презентували переможець міжнародних конкурсів, талановитий піаніст Богдан Волошин, учні шкіл міста та вихованці ЦДЮТ «Надія», Андрій та Ян Шевелі, отець Олександр Клименко, директор ЦДЮТ «Надія» Олена Волошина, Тетяна Таран. Директор ДЮСШ «Старт» Олексій Фесенко прочитав власний вірш, присвячений своїм колегам. Працівники шкіл та садочків також мали змогу побачити слайди про освітні заклади.  

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій