У Березанській школі мистецтв відзначили Міжнародний день музики

У Березанській школі мистецтв відзначили Міжнародний день музики 
Міжнародний день музики заснований 1 жовтня 1975 року за рішенням ЮНЕСКО. Свято відзначається щорічно в усьому світі великими концертними програмами за участю кращих артистів і художніх колективів. У цей день звучать твори, що ввійшли до скарбниці світової культури. 
Напередодні Дня музики в Березанській школі мистецтв відбувся святковий концерт. На свято завітали першокласники, батьки вихованців, поціновувачі музики, а також поважні гості – начальник відділу культури і туризму Світлана Клименко та колишній директор Березанської школи мистецтв Марія Шерета.
Королева музики розпочала святкову програму і разом з нотками провела інтерактивну вікторину з гостями заходу. Потім хор школи мистецтв під керівництвом викладача Тетяни Примак подарував хвилюючі пісні «Боже великий, єдиний» та «Діво Маріє». А директор школи мистецтв Світлана Ук привітала всіх присутніх з Днем музики, запросила до великої «музичної» родини першокласників і побажала їм працьовитості і терпіння. До речі, цього річ на музичне відділення зарахували 26 діток, а на художньо-хореографічне – 56.У Березанській школі мистецтв відзначили Міжнародний день музики
 І вже з дебютом на першому своєму концерті виступили першокласники. Зокрема, дует у складі Ганни Клименко та Надіра Слободанюка продемонстрували вмілу гру на фортепіано і виконали варіації на тему української народної пісні «Ой, за гаєм, за гаєм» (викладач Вікторія Мазурок). Дебютувала також Крістіна Матяш з українською народною піснею «Ой, піду я до млина» (викладач Оксана Цюра) і Станіслав Шуляк, котрий виконав на синтезаторі музичну композицію «Гопак» (викладач Анатолій Суський). Приємно вразив публіку й ансамбль гітаристів у складі Сергія Величка, Михайла Носача, Нікіти Красножона та викладача Тетяни Генсицької, що подарували виконання музики Г.Зімера до кінофільму «Пірати Карибського моря». Особливо сподобався публіці віртуозний виступ випускника школи Богдана Волошина, котрий сьогодні навчається у Київській спеціальній школі ім. М. Лисенка. Завершився ж цей чудовий концерт сучасною композицією «Обійми» Святослава Вакарчука у виконанні ансамблю (скрипка і гітара) у складі учнів Ірини Іонуци, Марії Самойленко та Дарини Харченко (викладачі Світлана Гладишева та Анатолій Маловік).
Дійсно, музика у всіх своїх жанрах здатна хвилювати наші почуття і впливати на наші емоції. 
У Березанській школі мистецтв відзначили Міжнародний день музики

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Додати коментарій